SPOR
Giriş Tarihi : 17-05-2022 11:15   Güncelleme : 17-05-2022 11:15

Morutan Galatasaray’dan Ayrılacak mı?

Sezon başından beri teknik direktör Fatih Terim’in ısrarla transferini istediği Morutan’ın istenilen performansa ulaşamadığı dikkatlerden kaçmadı.

Morutan Galatasaray’dan Ayrılacak mı?

 

 

Sezon başından beri teknik direktör Fatih Terim’in ısrarla transferini istediği Morutan’ın istenilen performansa ulaşamadığı dikkatlerden kaçmadı. Son zamanlarda iyi transfer teklifleri aldığı söylenilen Morutan’nın Galatasaray’dan ayrılıp ayrılmayacağı ise belirsizliğini koruyordu. Ünlü futbolcunun menajerinden ise konu ile ilgili açıklama geldi. İşte detaylar...

Sezon başından beri teknik direktör Fatih Terim, Morutan transferi konusunda oldukça iddialıydı. Bunun nedeni ise ünlü futbolcunun göstermiş olduğu performansın beklentilerin çok altında kalmış olmasıydı. Parimatch Twitter adresinden de spor haberlerini görebilirsiniz.

Transferine 3,5  milyon Euro ödeme yapılan futbolcu için çok iyi transfer teklifleri geldiği ise konuşulanlar arasındaydı. Futbolcunun takımdan ayrılıp ayrılmayacağı ise büyük bir merak konusu iken Morutan’nın menajari Becali’den konu ile ilgili bir açıklama geldi. Galatasaray maçlarını şimdi ve gelecek sezon, Parimatch üzerinden takip edebilirsin.

“Şu an hiçbir şey belli değil”

Ünlü futbolcu Moruton’un menajeri Becali, merakla beklenen transfer konusuna bir açıklama getirdi. İşte o sözler;

Sezon başında Fatih Terim’in transferini ısrarla istediği isim olan Morutan, gösterdiği performansla beklentilerin çok altında kalarak futbol severleri haya kırıklığına uğrattı. Yanı sıra Rumen oyuncu için, 10 milyon Euro civarında teklifler geldiği konuşuluyordu.

Morutan'ın takımdan ayrılıp ayrılmayacağı belirsizliğini koruyordu. Ünlü oyuncunun menajeri Becali, konuyla alakalı açıklamalarda bulundu.

İşte o sözler;

"Galatasaray'da şu an hiçbir şey belli değil. Onu her gün transfer ediyorlar. İngilizce bilmemesi büyük bir sorun değil. Fatih Terim onu çok istediği için getirdi. Ama Galatasaray'ın şu an başkanı yok. Hoca kalır mı? Belli değil. Galatasaray'da Morutan'ın geleceğine karar verecek kimsenin olmaması bu durumu bir hayli zor kılıyor. Parimatch giriş sayfasına girerek, yeni transferlerden sonra güvendiğiniz takıma bahsinizi yapın.