GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2022 15:34   Güncelleme : 19-05-2022 15:34

Ahşap Kamelya Tasarımları

Tasarım dünyası içerisinde dış mekânlarda kullanılan, özellikle bahçelere oldukça şık ve çekici bir hava veren alanlara kamelya denilmektedir.

Ahşap Kamelya Tasarımları

Tasarım dünyası içerisinde dış mekânlarda kullanılan, özellikle bahçelere oldukça şık ve çekici bir hava veren alanlara kamelya denilmektedir. Kamelyalar sadece güneşten korunmak amacı ile değil dinlenmek, keyifli anlar geçirmek ve her türlü hava şartına göre korunmak amacı içerisinde de kullanılmaktadır.

Ahşap kamelya giriş bölümleri ve oturma alanları ayrı olarak tasarlanan dış mekân öğeleridir. Üst kısımları da ahşap ile örülmektedir. Günsoy ile evlerin ve apartmanların bahçeleri farklı türde kamelyalar ile süslenmektedir.

Ahşap Çardak Fiyatları

Ahşap çardak imalatında birçok farklı malzeme seçeneği mevcuttur. Yapılan her bir tercih fiyat üzerinde etkili olmaktadır. Aynı zamanda ürünün kalitesini de ortaya çıkarmaktadır. Günsoy kullanmış olduğu birinci sınıf malzemeler ve sağladığı profesyonel işçilik ile kamelya ve çardak ürünlerinin uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır.

Dış mekân öğeleri arasında yer alan kamelya doğa koşullarının vermiş olduğu olumsuz etkilere karşı da oldukça dayanıklı olması gerekmektedir.

Kamelyalarda 3 farklı model söz konusu olmaktadır.

Bunlar;

  • Açık kamelya.
  • Yarı açık kamelya
  • Tamamen kapalı kamelya

Olarak adlandırılmaktadır.

Günsoy talep edilen tüm kamelya türleri de hizmet sağlamakta ve dileyen kullanıcılar için yerinde ölçü alma işlemini de gerçekleştirmektedir.

Kamelyalar günümüzde çok faklı çeşitlilikte üretilmektedir. Görsel açıdan oldukça şık görünüme sahip olan kamelyalar önceleri sadece kare ya da yuvarlak bir şekilde üretilirken; günümüzde istenilen tüm geometrik şekillerde ve farklı türlerde de üretilebilmektedir.

Kaynak: https://www.gunsoy.com.tr/ahsap-cardak-kamelya-veranda/