GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-05-2022 18:50   Güncelleme : 19-05-2022 18:50

Metin2 Nasıl Bir Oyundur?

Metin2, birçok oyunculu bir çevrim içi oyunudur. Metin2 ilk önce 2003 yılında Güney Kore ve Çin'de piyasaya sürüldü.

Metin2 Nasıl Bir Oyundur?

Metin2, birçok oyunculu bir çevrim içi oyunudur. Metin2 ilk önce 2003 yılında Güney Kore ve Çin'de piyasaya sürüldü. Mart 2005'te Ymir Entertainment tarafından satın alındı, bir yılın ardından Gameforge tarafından satın alındı ve 17 dil ile hizmet vermektedir. 2009'da hırsızlık şikâyetlerinin artmasıyla Gameforge, hesap çalan herkesin kanunen cezalandırılacağını ve hesap hırsızlığının bir nebze olsun engellenebileceğini duyurdu. Metin2 çıktıktan sonra yıllarca birçok kişi tarafından oynanan ender oyunlardan biridir. Metin2, üç büyük imparatorluğun savaşları hakkında bir Uzak Doğu hikâyesidir. Oyundaki her oyuncunun bir karakteri vardır. Oyuncunun amacı, savaş yoluyla kendini geliştirmektir.

Metin2 Pvp Nedir?

Metin2 pvp anlamı: pvp, oyuncuya karşı oyuncu anlamına gelen bir kısaltmadır, yani tam anlamıyla oyuncular arasında savaş anlamına gelir. Öte yandan, Metin2 pvp, genellikle savaşa yönelik özel bir Metin2 sunucusudur. Bu durumda kelime Metin2 ile birleştiğinde savaş odaklı bir Metin2 oyunu anlamına gelmektedir. Normal Metin2 oyununun zorluğundan dolayı pvp yerine pve yani yaratıklara daha fazla zaman harcanılmaktadır. Bu, PvP sunucu tercihlerini daha da belirgin hale getirir. Pvp'nin bir başka kullanımı da private kelimesinin kısaltmasıdır.

Metin2 Nasıl Oynanır?

Metin2 oynamak için öncelikle Metin2 download yapıp kayıt olmalısınız. Kayıt olmanın ardından oyuna giriş yapıp bir imparatorluk seçilerek oyuna başlanır. Bunlar, Jinno Shinsoo, Chunjo ve Jinno olmaktadır. Her imparatorluğun bir amacı vardır. Bu nedenle hangi imparatorluğun seçileceği çok önemlidir. Oyunda seviye atlamak için birkaç bölge bulunur.

Bu alanlarda bir şeyler kesebilmek için eşyaların yükseltilmesi gerekiyor. Demirciye giderek sahip olduğunuz eşyaları yükseltebilirsiniz. Eşyalar +9'a yükseltilir. Düşük seviyeli eşyalar sadece +6'ya kadar kullanılabilir. Sonra size çeşitli eşyalar hakkında sorular sormaya başlar. Yüksek seviye itemler +4'e kadar basılabilir. Metin2 oyunu için Rohan2 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı