GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-05-2022 13:05   Güncelleme : 25-05-2022 13:05

Çanakkale Astim Dükkan Seçenekleri

Çanakkale Astim Sanayi ve Ticaret Merkezi Çanakkale ilinin en değerli yatırım alanlarından birisi olarak görülmektedir.

Çanakkale Astim Dükkan Seçenekleri

Çanakkale Astim Sanayi ve Ticaret Merkezi Çanakkale ilinin en değerli yatırım alanlarından birisi olarak görülmektedir. Toplam 21000 metrekare kapalı alanda Kurulu olan Ticaret Merkezi 9 farklı blog farklı büyüklükteki dükkan seçeneklerinden oluşmaktadır. Her bir sektöre yer verebilmek ve farklı sektörlerde faaliyet gösteren firmaların verimliliğine katkı sağlayabilmek için geniş alternatif seçenekleri ile inşa edilen Astim Çanakkale sanayi sitesi hakkında detaylı olarak bilgi sahibi olabilmek için Çanakkale Astim resmi web sayfasına giriş yapabilirsiniz.

Çanakkale Astim Web sayfasında bu değerli projeye ait tüm detayları bulabilirsiniz. Çanakkale merkeze 5 dakika uzaklıkta Konumlandırılmış olan bu Ticaret Merkezi'nin detaylı vaziyet planı Web sayfasında yer almaktadır. Her biri farklı konum ve metraj özelliklerine sahip olan bu modern yapıları inceleyebilmek ve proje hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilmek için iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz.

Modern ticaret merkezi

Gelişen ve değişen ticaret alışkanlıkları ile birlikte toplu alanlarda hizmet veren Ticaret merkezleri ön plana çıkmaktadır. Astim Sanayi Sitesi ve ticaret merkezi modern ticaret anlayışına göre dünya standartlarında hazırlanan bir proje olarak önemli bir yer edilmektedir. Sizlerde firma faaliyetlerinizi önemli katkı sağlayacak bu Ticaret Merkezi'nde bir dükkan sahibi olmak istiyorsanız Çanakkale Astim ile iletişime geçebilirsiniz. Hem dükkanlar hakkında hem de fiyatlandırmalar hakkında en net bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz web sayfasında mesaj oluşturarak size geri dönüş yapılmasını talep edebilirsiniz.