GÜNCEL
Giriş Tarihi : 26-05-2022 11:59   Güncelleme : 26-05-2022 11:59

İntermodal Taşımacılık Hizmeti

İntermodal taşımacılık hizmeti uluslararası alanda ticaret yapan firmaların ürün ve yük taşımacılığı için geliştirilmiş olan bir sistemdir.

İntermodal Taşımacılık Hizmeti

İntermodal taşımacılık hizmeti uluslararası alanda ticaret yapan firmaların ürün ve yük taşımacılığı için geliştirilmiş olan bir sistemdir. Bu sistem sayesinde tüm ürün ve yükleriniz en uygun maliyetler ile istediğiniz noktalara en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Bunun için ülkemizde faaliyet gösteren kurumsal lojistik firmaları hizmet sağlamaktadır.

Lima Logistics firması ülkemizin nakliyat alanında kurumsal olarak çalışan ve güven duyulan firmalarından birisidir. Almış olduğu ödüller ile sektörün lideri olan bu firma bünyesinde intermodal taşımacılık hizmeti verilmektedir. Bu yenilikçi taşımacılık hizmetlerinin he biri deneyimli bir ekip ve geniş bir araç filosu ile çalışmaktadır.

Lima Logistics intermodal taşımacılık hizmeti ile karma bir taşımacılık sunulmaktadır. Karayolu, denizyolu, havayolu ve demiryolu taşımacılık hizmetlerinden planlanan karma bir taşımacılık ile ulaşmak istediğiniz yurtdışı şehirlerine en uygun maliyetlerle yükleriniz teslim edilmektedir.

Lima Logistics uluslararası taşımacılık

Lima Logistics firması uluslararası taşımacılık alanında en yenilikçi yöntemleri kullanmaktadır. Sektörün tüm gereklilikleri baz alınarak verilen bu hizmetler ile sizlerde yük ve dosya taşımacılığı desteği alabilirsiniz.

Lima Logistics tarafından sunulan hizmetler arasında ekspres kurye hizmeti verilmektedir. Bu hizmet ile dosya, doküman, numune ve e-ticaret ürünlerinizi en hızlı şekilde istediğiniz noktalara ulaştırabilirsiniz.

Lima Logistics tarafından sunulan fuar ve etkinlik taşımacılığı ile uluslararası fuarlara katılım sağlamak üzere tüm ürün ve fuar malzemelerinizi en güvenli şekilde fuar alanlarına ulaştırabilirsiniz.