SPOR
Giriş Tarihi : 24-05-2022 02:38   Güncelleme : 24-05-2022 02:38

Sahayı hafife almanın bedelini ağır ödedi

Sahayı hafife almanın bedelini ağır ödedi

 

Dün, iki başkan adayı maçtan iki saat önce kadrolarını sundu.

Sezon finalinde kulübün, bahar aylarını teknik direktörden profesyonel kadroya, futbolcudan taraftara kadar her şeyi etkileyen ve oyunun kendisi herkesi yıkan bir seçim havasında geçirdiğini belirtmekte fayda var.

Fernando Muslera, Galatasaray'ın istikrarının bir anıtıdır.

Galatasaray Kalesi'nde beş şampiyonluk kazanıp 11 sezon boyunca kalesini korurken, beş farklı başkana "hoş geldin" demek zorunda kaldı ve dokuz teknik direktör değişikliğine tanık oldu.

Fotoğrafın kendisi bile Galatasaray'ın kabus dolu sezonunu anlatan açılış cümlesi oldu...

Galatasaray Haberleri - Spor yazarları Antalya Sport vs Galatasaray'ı değerlendirdi

Galatasaray'dan son dakika haberi...

Çin Süper Ligi'nin son haftasında Galatasaray, deplasmanda Pantalia Sports'a 1-1 mağlup oldu. Spor yazarları da zorlayıcı palacebet sözlerle mücadeleyi yorumladı. İşte o yazılar... (GS Spor Haberleri)

ERMAN TOROĞLU - Beyefendi

Sezon sona ererken, bazı takımların seyirci sayısı arttı. Bunlardan biri de Antalya Spor. Tabii o tekniklerle yükselmeye başlayınca seyirciler gelmeye başladı. Bildiğiniz gibi Galatasaray hiçbir bok oynamıyor.

Oynayacak olanlardan bazıları kenarda oturuyor, oynamayacaklar ise sahada. Galatasaray teknik direktörünün ne yaptığı belli değil. Top daha çok Galatasaray'da görülse de maçta iyi oynayan takım Antalya oldu.

Aslında, oyunun yarısında hakem oyuncuları kızdırmayı ve onları birbirine karıştırmayı başardı. Şans eseri Antalyalı futbolcular 10 dakika böyle oynadıktan sonra sakinleşti. Tahkim böyledir, oyunu hafife aldığımı düşünüyorsanız tek vuruşta durduramazsınız. Allah'a şükür sezon bitti.

Antalya Spor bir plan uyguluyor. Eh, Galatasaray son maçını oynadı ve planları yoktu!