SPOR
Giriş Tarihi : 24-05-2022 19:39   Güncelleme : 24-05-2022 19:39

Kalmak istiyorum

Kalmak istiyorum

 

"Burada mutluyum ve kalmak istiyorum. Bazıları benim sorunumun para olduğunu söylüyor. Parayla hiç böyle bir ilişkim olmadı. Parayı soran son kişiyim"

Şampiyonlar Trabzonspor yıldızı Anthony Nwakame, Bordo Maveli'de mutlu olduğunu ve kalmak istediğini söyledi. Nijeryalı sol, Trabzonspor'a alıştığını söyleyerek, "Ben buradaki insanlara alışkınım. İnsanlar bana iyi davranıyor. Bazen insanlar senin hakkında yanlış düşünüyor. Çünkü ben de konuşmayı seven bir adam değilim. .Her zaman söylerim, insanların işi daha çok kendi sözleriyle olmalıdır. Bu benim durumum. Trabzonspor, ben ve Başkan arasında görüşmeler devam ediyor. Ben kalmak istiyorum. Ne olacağını hep birlikte göreceğiz" dedi.

benim için para önemli değil

Nwakaeme, sevgi ve saygının paradan daha önemli olduğuna inanıyor ve şöyle diyor: "Taraftarlarımıza şu mesajı göndermek istiyorum: Nwakaeme sizi seviyor, Nwakaeme bu takımı seviyor. İnsanların ne hakkında konuştuğunu ve benim hakkımda ne söylediklerini duyuyorum para gibi. önemli çünkü ben buyum yalnız değilim girnecasino bazı insanlar benim sorunumun para olduğunu söylüyor parayla hiç böyle bir ilişkim olmadı neyse çevremdekiler beni tanıyor ve kim olduğumu biliyor , sevgi ve saygı her zaman paradan önce gelir. Paradan en son etkilenen ben oldum. İnsanların bunu bilmesini istiyorum."

AVCI harika bir insan

Antrenör Abdullah Avcı ile ilişkisinin çok iyi olduğunu hatırlatan Nwakaeme, "Antrenörle çok iyi bir ilişkimiz var. Çok iyi, çok zeki. Onun harika bir insan olduğunu görebiliyorsunuz. Sizinkini her maçta görebilirsiniz. Maçtan önce yapılması gerekenler, rakibin yapabilecekleri.O maçta olacakları size her şeyi anlatacak bir adam.