SPOR
Giriş Tarihi : 25-05-2022 23:54   Güncelleme : 25-05-2022 23:54

Dünya Kupası yolunda

Dünya Kupası yolunda

 

 

Liberya, ABD milli takımı, ABD milli takımı ve Gana milli takımının yanı sıra Liberya milli takımının tüm alt yaş gruplarında forma giyen Liberyalı 24 yaşındaki forvet oyuncusunu görmek istiyor.

Antalya Sport'un golü 16/16

Kulübün 55 yıllık rekorunu 14 maçlık yenilmezlik serisiyle kıran Scorpions, Avrupa'ya iki hafta kala Qasim Passa ve Galatasaray'a galibiyetle girmek istiyor.

Konya Sport'un handikapı karşısında aldığı 3-2'lik galibiyetle yenilmezlik serisini 14'e yükselten Antalya Sport, Euro yolunda kalan iki maçında kilitli kaldı. Basın Sözcüsü Başkan Adnan, takımın hedeflerine ilişkin yaptığı açıklamada, "22. Haftada küme düşme hattına girme umudumuzu hiç yitirmedik. Bugün bizim bütçemizden çok daha milosbet büyük takımlarla yarışıyoruz. Tek hedef. Geçen sezon kırdığımız tüm zamanların rekorunu bu yıl yine kırdık. Kazara yaptık. Futbol kamuoyu bunu yapmadığımızı gördü ve bu başarıyı futbol oynayarak elde ettik" dedi.

iki maç kazanacağız

Başkan Adnan, futbolcuların ve başta futbol menajeri Nuri Shaheen olmak üzere tüm takımın sahada büyük bir hırs ve kararlılıkla mücadele ettiğini vurguladı. Başkan, "Aldıkları ter, sahada alınan sonuçlarla ödüllendirildi. Taraftarlarımız özellikle son birkaç maçımızda bize inanılmaz destek verdi. Qasim Passa'ya karşı oynadığımız deplasman maçından sonra Galatasaray'a karşı evimizde olacağız. Devam edeceğiz. İki maçta kazanma ümidi var. Alacağımız puanların bizi nereye götüreceğini ligden sonra göreceğiz" diye konuştu. dağıtım.

RIZE'ın son başarısızlığı yayınlandı

Antalyaspor, geçtiğimiz sezon 13 maçlık yenilmezlik serisini 15. haftada Hatay'a 6-0 yendiği serinin ardından 14'e yükseldi.