SPOR
Giriş Tarihi : 26-05-2022 02:57   Güncelleme : 26-05-2022 02:57

Ben de öyle yaptım ama bu benim şansım değildi

Ben de öyle yaptım ama bu benim şansım değildi

Braque'nin ağabeyi penaltılar ve futbol açısından bir rol modeldi. Genellikle inanılmaz bir penaltı oyuncusu. Olmaması şans değil. Gerçekten çok üzüldük ve bizim için de büyük bir hayal kırıklığı oldu. Maç başında bitseydi bu kadar üzülmezdik, hak etmediğimizi söylerdik ama rüzgar bize dönüp oyunu buraya getirince daha da üzüldük. "

"Ceza bana göre değil"

Enes, "Penaltı noktasına Blake Yılmaz'ın şutundan önce geldiniz. O anda penaltıyı almak ister misiniz?" sorusuna, "Hayır. Penaltı noktasına gitmemin sebebi Braque Abi'nin aklını çelmemesiydi. kafasına baskı yapıyor, rahat etsin diye gittim, kimse konuşmuyordu, penaltıyı kullanıyor ve takım kaptanı. Bu onun sorumluluğudur. O ne benim sorumluluğum ne de konumum. "Şut atmak zorundaydı ve yaptı. Kaçabilirdim, zaten, bir betmatik iki hafta sonra oradan geri döndük ve burada Gottiff'te bir penaltı kaçırdım. Sonuçta, penaltıyı kim alırsa onu kaçırır. Evet." cevabını verdi.

Milli futbolcu, "Blake Yılmaz milli takıma veda ediyor, milli takımın ilk golcüsü olmaya hazır mısınız?" Konuyla ilgili olarak şunları kaydetti:

"Milli takıma hiç böyle gitmedim. Bu şekilde kendime güvenmek, oynamaya hazır olmak ve daha büyük bir şansa sahip olmak. Uzun süre geride bekledim ve kolay olmadı. Ama aldığım dakikalar her zaman daha geç girdiğim ya da oynama şansımın daha yüksek olduğu dakikalardır." Dakikalar. Seni milli takıma da sığdıramaz. Umarım bundan sonra daha iyi olacağım. Ben elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Bu benim için en önemli şey. "