SPOR
Giriş Tarihi : 27-05-2022 19:59   Güncelleme : 27-05-2022 19:59

Beşiktaş'ın üçlüye hazırlandıklarını vurgulayarak

Beşiktaş'ın üçlüye hazırlandıklarını vurgulayarak

Kazanacaklarını ve galibiyeti taraftara takdim edeceklerini söyledi.

Giresunspor, Çin Süper Ligi'nde küme düşme çizgisinin hemen üzerinde, en yakın rakibi Altay'ın 10 puan önünde, Beşiktaş'ı evinde yenmek ve rahatlamak istiyor. Teknik direktör Hakan Kleis, "Beşiktaş zaten iyi bir takımdı. Ender ile iyi oynadılar ama iyi sonuç alamadılar. Şimdi yeni bir teknik direktör getirdiler. Sahada çok pozitif bir oyun oynamaya çalışıyorlar. Üçü bir arada bir sistem oynuyorlar ve buna göre hazırlanıyoruz ve umarım iyi bir sonuç alırız ve bunu taraftarlarımıza sunacağız” dedi. Keleş, Flavio, Okan Küçük, Chiquinho ve Muhammed Gümüşkaya'nın kiralamalarından çok memnun olduğunu sözlerine ekledi.

Diarra sonlandırıldı

Giresson'un 24 yaşındaki savunma oyuncusu Diarra, alacakları nedeniyle sözleşmesini tek taraflı feshetti. Premier Lig kadrosunda da yer alan atlantisbahis Senegalli stoper bu sezon 29 maçta forma giydi.

tekrar oynatmayacağız

Giresunspor 44 yıl aradan sonra yükselen Süper Lig'de küme düşmemek için mücadele ederken, Giresunspor da sahada mutlak zaferin şifresi Beşiktaş'ı oynamaya hazırlanıyor.

Sezonun ilk yarısında teknik direktör Hakan Kleis, güçlü düşmanla tekrar karşılaşmak istemediklerini söyledi.Sezonun ilk yarısında İstanbul'da yıldırım savaşı imzaladıklarını ve güçlü düşmanı 4-0 mağlup ettiklerini söyledi. zımni programa göre ve program da çok zor ama sonra uyumu bulduk, ikinci yarıda 17 puan aldık, kalan 7 maçta en çok puanı almak istiyoruz ve bunu da başardığımız söylenebilir. çok iyi. Beşiktaş'a karşı zor bir maç olacak ama seyircimizden ve sahadan yararlanarak gol atmak istediğimiz 3 tane var" dedi.