GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-05-2022 08:52   Güncelleme : 30-05-2022 08:52

NORA PSİKOLOJİ’DE TERAPİ VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

  Nora Psikoloji,  İzmir psikolog tavsiyeleri arasında olmakla birlikte şehir dışında ve yurt dışında da tercih edilme oranı yüksek psikolojik danışmanlık merkezlerinin başında geliyor.

NORA PSİKOLOJİ’DE TERAPİ VE PSİKOLOJİK DANIŞMANLIK

 

                Nora Psikoloji,  İzmir psikolog tavsiyeleri arasında olmakla birlikte şehir dışında ve yurt dışında da tercih edilme oranı yüksek psikolojik danışmanlık merkezlerinin başında geliyor. Ruh sağlığına dair öncü, deneyimli, alanında uzmanlaşmış, yenilikçi ve dinamik bir kadroya sahip Nora Psikoloji, danışanlarının hayat kalitesinin yükselmesini öncüllemektedir. Sorunların çözümünde kalıcı bir çözüm arayışı ile başvuran danışanlarının hikayelerini özenle ve titizlikle değerlendiren uzman psikolog kadrosu size en uygun tedavi seçeneği ile birlikte sizi destekleyen en önemli takım haline geliyor. Sadece psikolojik yardım sürecinde değil, tedavi sonrasında da önleyici ve hatırlatıcı terapi seanslarıyla her daim yanınızda oluyor.

 

İzmir’de Psikolojik Danışmanlık Öncüsü

                Özellikle İzmir içerisinde en çok tercih edilen merkezlerin başında gelen Nora Psikoloji, sadece tedavi yöntmeleri ile değil, aynı zamanda yenilikçi ve uzmanlaşmış kadrosu ile de diğer merkezlerden bir adım öne çıkıyor. Türkiye’de herkesin yaşayabileceği kaygı ve öfke konusunda uzmanlaşan kadrosu ile birlikte ilk kez açılan klinikleri ile birlikte sonuca yönelik yaklaşımıyla yenilikçi bir duruş sergiliyor. Sadece psikolojik açıdan değil, biyolojik ve sosyo-kültürel etkenlerinde farkında olan psikolog kadrosu, danışman ile ilişkiye yönelik hatrı sayılır bir yaklaşım sergiliyor.

 

Nora Psikoloji Kadrosu

                Merkezde her biri birbirinden deneyimli, farklı konularda uzman ve birbirinden değerli altı klinik psikolog görev yapmaktadır. Sadece yetişkin değil, aynı zamanda çocuk ve ergenler için klinikte hizmet verilmektedir. Nora Psikoloji bünyesinde Uzm. Klinik Psikolog Kayhan Gürbüz yetişkin ve ergen ruh sağlığı ile birlikte kaygı ve öfke kontrolü konusunda uzman ve tanınan bir isimdir. Uzm. Klinik Psikolog Nur Büyükcebeci Kaya duyusal yeme bozukluklarında, travma ve aile problemleri konusunda uzmanlaşmışlardır. Uzm. Klinik Psikolog Nehir Ulusoy tükenmişlik ve travma sonrası stres bozukluğu konusunda; Uzm. Klinik Psikolog akademik sorunlar ve ilişki-iletişim sorunlarında; Uzm. Klinik Psikolog Başak Ormankıran çocuk ve ergenler konusunda; Uzm. Klinik Psikolog Sinem Pirinalı ise sınav kaygısı, dikkat sorunları ve sosyal beceriler hususlarında öne çıkmaktadır. Görüldüğü üzere psikolog kadrosu çok geniş bir skalada hizmet vermektedir. Her türlü sorununuzun uzman eller tarafından çözüme yönelik olarak alanında uzman kişiler tarafından değerlendirilmesi güvenebileceğiniz ellerde olduğunuzun en büyük kanıtı!

 

Online Terapi Yapan Psikologlar

                Nora Psikoloji, yüzyüze terapilerin yanı sıra şehir sışından ve yurt dışından da danışan kabul etmektedir. Bütün uzmanlar tarafından online terapi verilebilmektedir. Online terapi yapan psikologlar ihtiyacınıza yönelik olarak düzenlemeler yapılabilmektedir. Merkezi arayarak bilgi ve randevu alabilirsiniz. Durumunuz konusunda emin olamıyor ve tereddüt yaşıyorsanız Nora Psikoloji’nin web sitesindeki psikolojik testeleri çözebilir, test sırasında ve test sonrasındaki yönergelerle merkeze başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Nora Psikoloji Bünyesindeki Klinikler

                Nora Psikoloji, İzmir’deki psikolojik danışmanlık tavsiyeleri arasında sahip olduğu özel klinikler ile bir adım öne çıkmaktadır. Öfke ve kaygı konusunda geniş bir yelpazede uzmanlığı bulunan kadro, danışanların ihtiyaçlarına cevap verebilmek ve etkin bir tedavi yöntemi için özel klinikler kurmuşlardır. Online terapi ve İzmir de psikolojik danışmanlık ihtiyaçlarınıza cevap olacak şekilde her türlü destek verilmektedir. Bu doğrultuda Performans Psikiyatri bünyesinde Kaygı Kliniği ve Öfkesiz Kliniği kurulmuştur.