GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-06-2022 11:52   Güncelleme : 01-06-2022 11:52

Bohem Ve Doğallık Ns Sposa’nın Helen Koleksiyonunda

Güneşin kendini göstermesiyle birlikte açık havaya taşınan düğünler için en ideal gelinlik modellerini beğeniye sunan Ns Sposa, Helen modelleriyle doğal ve bohem bir görünüm yakalıyor. Naif görünümün yanı sıra asil bir duruş sergileyen Ns Sposa’nın Helen gelinlik modelleri, sade ve şık detaylarıyla ilgi odağı olmanızı sağlıyor. Uzun, yarım veya balon kollarıyla her tarz ve stile eşlik eden Ns Sposa’nın Helen gelinlik modelleri, harekette sınırsızlık sunarak tüm enerjinizi yansıtmanızı sağlıyor.

Bohem Ve Doğallık Ns Sposa’nın Helen Koleksiyonunda

Son yıllarda gelinlik trendlerinin başında gelen Helen modeller, kır düğün konseptinin vazgeçilmez tercihlerinden oluyor. Kır düğünlerinde açık havaya uyum sağlayan Helen modeller, doğanın ihtişamlı manzarasına eşlik ediyor.

Romantik görüntüsüyle naifliği ve masumiyeti simgeleyen Ns Sposa’nın Helen gelinlik modelleri, her tarz ve vücut tipine uygun şekilde tasarlanıyor. Uzun, yarım veya balon kollarıyla ön plana çıkan Ns Sposa’nın Helen gelinlik modelleri, saten ve dantelin muhteşem uyumunu gözler önüne seriyor. Göğüs ve sırt dekoltesiyle iddialı bir tarza bürünen Ns Sposa’nın Helen gelinlik modelleri, el emeği dantel işlemesi ile tüm gece pırıldamanızı sağlıyor.