GÜNCEL
Giriş Tarihi : 02-06-2022 08:53   Güncelleme : 02-06-2022 08:53

İstanbul Amana Servisi

İstanbul Amana Servisi

İstanbul Anadolu yakasında değerli amana ürünlerinize kusursuz ve kaliteli amana servisi destekleri alabileceğinizi ve işletmemiz hizmetleri ile ürünlerinize destekler sunmak istediğimizi bilmenizi isteriz, İşi kısa sürede bitiren deneyimli ekiplerimizde daima destekler vermek istediğimizi bilin kısa sürede sizlere yardımcı olacağız. Bizleri dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Kısa sürede teknik olarak desteklere alabileceğinizi bilmenizi isteriz.

Amana Servisi

Şirketimiz Amana Servis hizmetleriniz zamanında sizlere göndermektedir.  istanbul ili ve ilçelerine özel servis hizmeti vermektedir. Diğer teknik servis hizmeti veren ekiplerden farklı olarak, İstanbul Amana Servisin bir çağrı merkezi ve bölgesel amana servis ekipleri bulunmaktadır. Bu sayede alacağınız amana servis hizmetinin kayıtları tutulacak ve nereyle, kimle muhatap olduğunuzu net bir şekilde bileceksiniz. Çağrı merkezimizden soru ve sorunlarınız hakkında teknik destek alabilir, arızalarınız için size en yakın olan Amana servis ekibimiz adresinize kısa bir süre içerisinde yönlendirilir.

Amana Buzdolabı Servisi

Kısa sürede sizlere destekler ulaştıracağız işletmemiz istediğiniz zaman yanınızda olacaktır. İstanbul Amana Servisi diğer servis ekiplerinden ayıran diğer bir özellik ise sunmuş olduğu servis hizmeti akılcı ve kalıcı çözümlerden oluşmaktadır. Bu sayede aynı sorunlarla tekrar tekrar uğraşmak zorunda kalmazsınız. Bölgesel servis ekiplerimiz sayesinde en hızlı Amana Servis hizmetini sunmaktayız. 25 yıllık tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde sorunlarınız hızlı şekilde akılcı ve kalıcı yollardan çözülecektir. Cihazlarınızın bakım ve temizliğini yaparak Amana cihazlarınızın verimliliklerini ve ömürlerini arttırmakta

Müşteri Memnuniyeti

İstanbul Amana Servisinin çağrı merkezinden 7/24 soru ve sorunlarınız teknik destek verilir.

Kayıtlı Amana Servis

İstanbul Amana Servisin vermiş olduğu hizmet bilgisayar ve sistem üzerinde kayıt altındadır.

Bölgesel Özel Amana Servis

İstanbul Amana Servisin bölgesel servis ekipleri sayesinde en hızlı servis hizmeti sağlanmakta.

Eksiksiz bilgi

İstanbul Amana Servisin sunmuş olduğu servis hizmetinde hiç bir soru ve sorun kalmaması sağlanır.

25 Yıllık Tecrübe

İstanbul Amana Servisin bu sektördeki 25 yıllık tecrübesi sayesinde servis kalitesi üst seviyededir.

Aydınlatıcı Bilgi

İstanbul Amana Servis sunmuş olduğu servis hizmetinden sonra çok önemli kullanım bilgileri vermektedir. Amana buzdolabı tamir destekleri almanız için şirketimizle iletişim kurmanızı öneririz. Amana Servisi için en ekonomik ve en kusursuz şirket biziz.

Amana Servis ve Teknik Servis İnternet Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti.

Merkez Adres : Eyüp Sultan, Eyüp Sultan Mahallesi Eyüp Sultan Caddesi N5/A, 34885 Sancaktepe/İstanbul Tel : 0216 469 34 35 Tel : 0216 540 00 23 Gsm : 0532 789 75 07 mail : [email protected]