GÜNCEL
Giriş Tarihi : 31-05-2022 12:14   Güncelleme : 31-05-2022 12:14

Şehirler Arası Kurye Hizmetleri

Şehirler Arası Kurye Hizmetleri

 

SYS kurye şirketi olarak, gün içinde İstanbul’a coğrafi olarak yakınlığı mevcut olan şehirlerin merkezileri ile ilçelerine motorlu kurye hizmeti sunmaktayız. Sunmakta olduğumuz bu hizmet, acil olarak teslim edilmesi gereken bir evrakın ya da ürünün sizlerden alınıp teslim edilmesini talep ettiğiniz adrese götürülmesini kapsar. Birçok şirkete nazaran daha fazla il ve ilçeye sağladığımız aynı gün teslimat seçenekli hizmetlerimiz sayesinde, siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Sizlerin de acil teslim edilmesi gereken gönderileri mevcutsa, bizlerle https://syskurye.com internet adresimiz üzerinden iletişime geçebilir, daha detaylı bilgi alabilmek için de sitemizi inceleyebilirsiniz.

 

8 Farklı İle Kurye Hizmeti Sunuyoruz

Şehirler arası moto kurye ya da araç kurye olarak sunduğumuz hizmetimiz, aynı gün için sadece Ankara, Bursa, Edirne, İzmir, İzmit, Sakarya, Tekirdağ ve Yalova illeri için kullanılabilir. Siz değerli müşterilerimiz için her geçen gün daha fazla il ve ilçeye hizmet vermek için uğraşmaktayız. Eğer sizlerin de bu illerin ilçelerinden birine götürüp teslim etmemizi arzu ettiğiniz bir gönderiniz mevcutsa, daha detaylı bilgi alabilmek için bizleri arayabilir veya sitemiz üzerinde yer alan Whatsapp hattımız üzerinden bize mesaj bırakarak sizleri aramamız için bize iletişim bilgilerinizi bırakabilirsiniz. SYS Kurye şirketi olarak bizler, her geçen gün daha çok insana ulaşmayı hedefliyor, daha çok insanın kurye ihtiyaçlarını hızlı ve güvenli bir şekilde karşılamayı arzuluyoruz.

 

Uygun Fiyatlı Şehirler Arası Kurye Hizmetlerini Bizden Alın

Siz değerli müşterilerimize sunmuş olduğumuz şehirler arası kurye hizmetlerimiz, %100 şirket güvencemiz altında sağlanır. Eğer sizler de güvenle vermekte olduğumuz bu hizmetimizden yararlanmak istiyorsanız, 0531 101 47 26 numaralı telefonumuz üzerinden şirket çalışanlarımıza ulaşabilir ve kurye işlemlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Aklınızı gönderecek olduğunuz ürünlerin güvenliği karıştırıyorsa ve daha önce yaşamış olduğunuz kötü motorlu ya da normal kurye hizmetleri sebebi ile şüpheye düşüyorsanız, aklınız kalmasın. Vermekte olduğumuz tüm hizmetlerde en önemli amacımız %100 müşteri memnuniyeti sağlamaktır. Bu nedenle firmamıza güvenerek emanet edeceğiniz ürünlerinizi  sanki bizimmiş gibi özenle yerine teslim edeceğimizden emin olabilirsiniz.