GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2022 11:21   Güncelleme : 03-06-2022 11:23

Streç Aktarma Makinası Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Streç Aktarma Makinası; Hayatımızın birçok noktasında kullandığımız streçler nasıl üretiliyor biliyor musunuz?

Streç Aktarma Makinası Nedir? Özellikleri Nelerdir?

Streç Aktarma Makinası; Hayatımızın birçok noktasında kullandığımız streçler nasıl üretiliyor biliyor musunuz? Birçok uzun ve zahmetli işler sonrasında evimize gelen streçler oldukça üretimi zordur. Bu streçler alfa-olefinler, etilen ile düşük yoğunluklu polietilen ya da LLDPE gibi kimyasalların bir araya gelmesi ile üretilmektedir. Bazı kimyasallar bu ürünlerin üretilmesinde oldukça çok kullanılıyor. İçerisinde en yaygın olarak kullanılan malzeme ise büten, heksen ve okten diyebiliriz. Üretim sonrasında bu ürünler büyük büyük rulolar halinde üretici firmadan çıkmaktadır. Üçüncü tekil şahıslara satışına hazır hale gelmesi için küçük bir hale getirilmelidir. Bu nedenle streç sarma makinesi oldukça önemli ve kullanılması gereken makinedir. Günümüzde streç bir çok alanda kullanılmaktadır. Evde, işte, piknikte veya aklınıza gelebilecek her yerde streç kullanılıyor. Özellikle gıdaların hijyeni açısından önemli bir yere sahip olan streçler gün geçtikçe de kullanım oranı artarak gitmektedir.

Streç Sarma Makinesi Fiyatları

Büyük rulolar halinde fabrikadan çıkan streçlerin küçültülmesi ve evlerde kullanılabilir hale gelmesi için küçülmesi gerekiyor. Bu nedenle streç sarma makinelerine ihtiyaç duyuluyor. Özka makine tarafından üretilen birbirinden farklı tam otomatik streç sarma makineleri oldukça fiyatları piyasaya göre uygun ve kalitesi ile de kendinden söz ettirmektedir. Fiyatları ortalama 15 ile 20 bin dolar arasında değişkenlik göstermekle beraber kalitesinin yanında fiyatı oldukça düşük kalmaktadır. Bu nedenle bu makineleri tavsiye etmenizi öneririz. Makineler sarma hızı olarak 1000 devir dakika gibi bir mükemmel süreye sahiptir. Bu makinelerin alımı ve sipariş tesliminden sonra da hizmetimize devam etmekteyiz. Hem teknik destek hem de yedek parça desteği olarak siz müşterilerimizin her daim yanında yer almaktayız. Siz kazandıkça biz kazanacağız.

Streç Film Sarma Makinesi

Streç sarma makinelerinin önemli bir kaç özelliği vardır. Bu özelliklere dikkat edildiği zaman en iyi ve en kaliteli makineyi almış olursunuz. Bunların başında merdane uzunluğu, dakika da ki devir sayısı, masura çapı gibi özellikler fazlası ile önem arz etmektedir. Çünkü incelediğimiz zaman makinelerin yavaş çalışan bir makine oldukça işlerin uzamasına hatta yetişememesine ve iş kayıplarına yol açabilir. Bu gibi sorunlarla karşı karşıya kalmamak için yapılması gereken en önemli şey ise ihtiyacınız olan streç film sarma makinesini seçebilmektir. Streç sarma makinesi oldukça güzel ve etkili bir makinedir. Bu makine ile büyük streçleri küçültebilir ve istediğiniz ebatlara getirerek müşterilerinize sunabilirsiniz. Farklı ebatlarda bulunan makinelerimizi incelemenizi ve ihtiyacınıza göre sipariş vermenizi öneririz.

Streç Sarma Paketleme Makinası

Birbirinden farklı 4 model de streç sarma ve paketleme makinesi bulunan firmamız da, ihtiyacınıza göre makineyi seçebilir ve alabilirsiniz. Yarı otomatik, ön değirmenli, tam otomatik ve xl ebadın da ki makinemiz ile sizlere üstün hizmet sağlamaktayız. ASR1200-XL Otomatik Streç Sarma Makinası Özellikleri Nelerdir? Hızlı sarıma ihtiyacı olan müşterilerimiz için en iyi sarma makinesi olarak adlandıracağımız bu makine dakika da 1000 devir yapmaktadır. Bu da oldukça mükemmel bir durumdur. Merdane genişliğini incelediğimiz zaman ise 600 mm olması oldukça büyük ebatlarda sarım yapılmasına olanak sağlamaktadır. Diğer makinelerimizi incelediğimiz zaman birbirine yakın özelliklerde ki bu makineler kullanım durumuna göre seçilmeli ve ihtiyaca göre alınmalıdır. Siz müşterilerimize her zaman kaliteli ve güvenli hizmet sunmaktayız. Makineler kaliteli malzemelerden üretilerek, uzun ömürlü olması sağlanmıştır. Satış sonrasında ise de yine siz müşterilerimizin yayın da olarak, her türlü yedek parça ve ekipman tedariği de yapmaktayız. Bu nedenle almış olduğunuz streç sarma makinesi sizlere bir ömür kazanç sağlayacaktır.