GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2022 11:54   Güncelleme : 03-06-2022 11:54

Bebek Tavan Salıncağı Nedir?

Bebeklerin doğumda gelişmeye devam ettikleri için farklı ihtiyaçları vardır. Yeni doğanın en temel ihtiyaçları uyku ve beslenmedir.

Bebek Tavan Salıncağı Nedir?

Bebeklerin doğumda gelişmeye devam ettikleri için farklı ihtiyaçları vardır. Yeni doğanın en temel ihtiyaçları uyku ve beslenmedir. Ayrıca bebeğin kalan zamanını oyun oynamaya ve eğlenmeye ihtiyacı vardır. Tavana monte bebek salıncak tasarımı ile çocukların oyun oynama ve uyuma ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz. Çocuklar periyodik diş çıkarma veya başka nedenlerle huzursuz olabilirler. Bu günlerde bebeğiniz hiç uyumaz, uyuyamaz veya uyusa bile uykusu sürekli bölünür ve ağlayarak uyanabilir.

Bebekler için salıncak modelleri ile hem bebeğinizi sallayabilir hem de eğlenebilirsiniz, bebekler için açılıp gerilebilir salıncak modelleri ile bebeğinizi sallama tekniği ile uyutabilirsiniz. Sallanan tasarım ile çocuklar huzurlu bir uykunun tadını çıkarabilir. Bu, bebek için rahat bir uyku ve rahat bir zihin sağlayacaktır. Bebek sallama yöntemi de eski çağlardan beri uygulanan bir yöntemdir. Bebeklerin sallanma hareketleriyle daha rahat ve huzurlu uykuya daldıkları gözlemlenmiştir. En kaliteli bebek tavan salıncak modellerini svava sitesinden inceleyebilirsiniz.

Tavan Salıncak Modelleri

Salıncak bebekler ve çocuklar için de eğlenceli bir aktivitedir. Bu nedenle çocuklar oyun alanlarında eğlenebilirler. Tavan bebek salıncağı tasarımı ile bebeğiniz gün boyu sallanırken eğlenebilir. Huzursuz bebekler de huzursuzluklarını unutabilir ve tavan salıncakları ile eğlenebilirler. Tavan salıncak modeli ile huzurlu bebek uykusuna geçiş de sağlanır. Yeni doğan bebekler tavan salıncağının ileri geri hareketi ile huzurlu bir uykuya geçiş yaparlar. Bebekler için tavan salıncak modelleri, bebeklerin kırılgan yapısı nedeniyle pamuklu kumaş ile tasarlanmış modellerdir.

Bebeklerin tavan salıncak tasarımında uyuması gerektiği için terletmeyen kumaş ve pamuktan yapılmıştır. Kumaşın teri emebilen yapısı sayesinde uyurken terleme, üşüme gibi durumların önüne geçilir. Tavan salıncak modellerinin en önemli özelliği emniyet kemerinin bulunmasıdır. Detaylı emniyet kemeri sayesinde bebek uyurken veya salıncakta sallanırken ebeveynler ev işlerini güvenle yapabilirler.

Bu sayede düşme durumlarının önüne geçilmiş olur ve hem anne hem de baba kendini rahat hisseder. Bazı tavan salıncak modellerinde daha rahat bir his yaratmak için ekstra ayak dayama yerleri bulunur. Tavan salıncağı modellerin arkadan kademeli olarak ayarlanabilmesi sayesinde farklı ayakta durma pozisyonları da ayarlanabilmektedir. Farklı modelde tavan salıncaklarını svava sitesinden bakabilirsiniz

Bebek Tavan Salıncak Fiyatları

Bebekler için özel olarak tasarlanmış çeşitli çıngıraklı ve hareketli oyuncak modelleri de bebekler için oldukça ilgi çekici modellerdir. Sandalye salıncak, hamak salıncak ve sepet salıncak gibi farklı modelleri bulunmaktadır. Tavan salıncak modellerinin fiyatını belirleyen bir diğer unsur ise modellerin renk ve desen seçenekleridir.

Birbirinden farklı renk seçenekleri ile bebeklerin ve çocukların ilgisini çeken tavan salıncak modelleri bulunmaktadır. Tavan salıncağı modellerinin yapımında kullanılan malzeme de fiyatlarını belirleyen ana unsurlardan biridir. Tavan salıncak modellerinin ip konstrüksiyonu ve güvenlik konstrüksiyonu ve kaliteli malzemelerden yapılmış olması gibi detaylar fiyatı belirleyen unsurlardır.