GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-06-2022 11:58   Güncelleme : 10-06-2022 11:58

Sıva Üstü Spot Nedir? Ne İşe Yarar?

Dekorasyonun en önemli parçalarından ve bir mekânın en büyük ihtiyaçlarından biri aydınlatmadır.

Sıva Üstü Spot Nedir? Ne İşe Yarar?

Dekorasyonun en önemli parçalarından ve bir mekânın en büyük ihtiyaçlarından biri aydınlatmadır. Spot aydınlatmalar ise bu ihtiyacı en şık ve pratik şekilde gidermenin yollarından biridir. Spot çeşitleri sıva üstü ve gömme spot olarak ikiye ayrılır. Sıva üstü spotlar, iş yerinizi ya da evinizi oldukça modern bir görünüme kavuşturur.

En Güzel Sıva Üstü Spot Modelleri

Alternatif aydınlatma içerisinde bir hayli rağbet gören sıva üstü spotlar, kullanıldığı mekâna dekoratif bir dokunuş yapar. Öte yandan bunlar birçok renk seçeneği sunarak her tarza hitap etmeyi başarır. Nikel, bakır, beyaz, krom, siyah gibi renklerde göz kamaştıran tasarımlarla her ortama uyum sağlar.

Sıva üstü led spotlar içinde tekli modeller bulabileceğiniz gibi; 2’li, 3’lü ve 4’lü modeller de bulabilirsiniz. Öte yandan bunları dilerseniz tavan spotu, isterseniz duvar spotu olarak tercih edebilirsiniz.

Sıva Üstü LED Spot Özellikleri

Duvar spotları isminden de anlaşılacağı üzere duvara monte edilerek kullanılır. Beyaz veya sarı ışık verir. Çoğu zaman koridorlarda tercih edilir. Tavan spotları ise genellikle asma tavan kullanılan yerlerde karşımıza çıkar. Çoğu zaman gömme olarak monte edilirler. Uzun, kare ve yuvarlak gibi çeşitleri vardır.

Led aydınlatma ürünleri arasında öne çıkan sıva üstü spot modellerine Çimen Elektrik farkıyla sahip olabilirsiniz. Üst düzey kalite garantisiyle Çimen Elektrik, yaşam alanlarına renk ve konfor katmak isteyenleri bekliyor.