GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2022 11:06   Güncelleme : 11-06-2022 12:42

Paye Akademi Sektörün En Başarılı Öğrencilerini Yetiştiriyor

Paye Akademi oyunculuk eğitimi veren en önemli kurumlardan birisi olarak biliniyor. Özellikle gençlerin büyük ilgi duyduğu oyunculuk mesleği yetenek ile birlikte eğitim gerektiren bir süreç olarak değerlendiriliyor.

Paye Akademi Sektörün En Başarılı Öğrencilerini Yetiştiriyor

Paye Akademi oyunculuk eğitimi veren en önemli kurumlardan birisi olarak biliniyor. Özellikle gençlerin büyük ilgi duyduğu oyunculuk mesleği yetenek ile birlikte eğitim gerektiren bir süreç olarak değerlendiriliyor. Sedat Oğuz tarafından hayata geçirilen Paye Akademi sayesinde oyuncular ilgi duyan yetenekli isimleri ihtiyaç duydukları eğitimler kapsamlı bir şekilde veriliyor

Bugün kurum bünyesinde eğitim alan her bir oyuncu adayı çok büyük ve farklı hayallerin peşinden gidiyor. Usta oyunculardan oluşan güçlü bir eğitim kadrosunun da desteği ile yeteneklerini daha da üst seviyelere taşımak isteyen oyuncu adayları için bu eğitim kurumu en büyük destek niteliğini taşıyor.

Paye Akademi’nin Yetiştirdiği Genç İsimler Başarıları ile Örnek Oluyor

Paye Akademi Bünyesinde oyunculuk Eğitim alan genç ve yetenekli isimler sektörde hemen fark ediliyor. 1994 doğumlu Bekir Önal bu isimlerden birisi olarak dikkatleri çekiyor. 2018 yılında diksiyon eğitimini tamamlayan ve 2019 yılında Tiyatro ve Televizyon oyunculuğuna merak salan Bekir Önal çeşitli butik atölyelerde aldığı oyunculuk eğitiminin ardından Paye Akademi’nin en başarılı öğrencilerinden birisi olarak ön plana çıkıyor. Aldığı eğitimler sonucunda birkaç farklı projede karakter oyuncusu olarak rol alıyor.

Bekir Önal Paye Akademi bünyesinde aldığı başarılı eğitimlerin sonucunda oyunculuk sektörüne başarılı bir giriş yapıyor. Her bir projede göstermiş olduğu üstün başarı ile birlikte geleceğe dair önemli başarılara imza atacağını şimdiden ortaya koyuyor.