SPOR
Giriş Tarihi : 08-06-2022 16:22   Güncelleme : 08-06-2022 16:22

SEYİT ATEŞ: BEŞİKTAŞ'a her zaman hizmet etmek bir onurdur.

SEYİT ATEŞ: BEŞİKTAŞ'a her zaman hizmet etmek bir onurdur.

Beşiktaş'a faydalı olmaya çalışacaklarını söyleyen Seyit Ateş, "Benim için önemli bir özellik, kongrede Ahmet Başkan ile yeniden seçilmek istediğim bir şey. Sayın Başkan, uygun görüyorlar ve Telefonla kavga ediyorlar. Umarım iyi hizmet verebiliriz Beşiktaş'ı memnun edecek sonuçlar alacağız Beşiktaş'a yardımcı olmaya çalışacağız.Ben de Fikret Orman döneminde teknik direktör oldum.O zamanlar Beşiktaş Seektas'ın sorunları vardı ama Beşiktaş'ı almak için mücadeleyi Ahmet Nur Çebi üstlendi. İnşallah Beşiktaş'ı alırsak Borcumuzun borçtan kurtulup asyabahis sahaya yansımasıyla çok mutlu bir dönem geçireceğiz.Cumhurbaşkanı nerede görev verirse onu yapmaktan mutluluk duyarız. Beşiktaş'a her noktada hizmet vermek bir onurdur" diyor.

Olgucan KALKAN – Ali DANAŞ / İstanbul, (DHA)

Fenerbahçe'de 8 yılda 3 lig, 1 Türkiye Kupası, 2 Süper Kupa forması giydi. Ton.

Nuri Şahin ve Okan Buruk, Özbek öğretmen adayları

Teknisyenler söz konusu olduğunda iki başkanın adresleri kesişiyor. Dursun Özbek, takımın gelecek yıl şampiyon olabilmesi için ligi, rakipleri ve camiayı tanıyan yerel teknik adamlarla çalışmaya hevesli. Okanbrook ve Nuri Shaheen, özellikle son 15 sezonda Çin Süper Ligi'ni yalnızca kendi yetiştirilen antrenörlerin kazandığı düşünüldüğünde öne çıkıyor.

Hamamcıoğlu yerel öğretmenler konusunda da hevesli

Eşref Hamamcıoğlu, Rudi Garcia ve Bruno Genesio'nun isimlerini gündeminde tutsa da imkanlarının arasına Okan Buruk'un yerli olma fikrini de dahil ettiği anlaşılıyor.

150 milyon TL ayrılık

Galatasaray'ın sezon sonu ile birlikte yedi oyuncunun sözleşmesi sona erdi. Sarı-kırmızılı kulübün 3'ü kiralık olmak üzere toplam 7 futbolcusunun veda etmesiyle kulüp ağır bedellerden de kurtuldu.