SPOR
Giriş Tarihi : 08-06-2022 23:22   Güncelleme : 08-06-2022 23:22

Balan, 8 yaşında Çorlu'dan

Balan, 8 yaşında Çorlu'dan

Galatasaray Futbol Akademisi'ne geldi ve şu anda U19 takımının kaptanlığını yapıyor.

Asıl pozisyonu 10 numara olmasına rağmen genç yeteneği, oyun kurma yeteneği, isabetli pas ve top sürme özellikleriyle dar sahalarda dikkatleri üzerine çekmiş ve 6 No'lu olmaması nedeniyle uzun süre defansın önünde rol almıştır. Takımda. Gelecek ne olursa olsun A takımı formasını giymek isteyen Özgül Baran Aksaka'nın en büyük hayali kaptanlık koltuğunu kullanarak Galatasaray'ı şampiyonluğa taşımaktır. Aslan'ın hocası Torrent, Balan'a Dinamo Kiev'e karşı hazırlık maçında zaman verdi ve performansını çok beğendi.

Hepimiz Trabzonspor'un gelecekteki oyuncularına odaklanırken, gelecek isimler için ciddi çalışmalarımız var. Nwakaeme, Puchacz ve Denswil'in sözleşmeleri sona erdi. Bordeaux Blues, Nwakaeme ve Denswil ile devam etmek istemesine rağmen kadrodaki yabancı sayısı 14. Bakasetas, Siopis, Cornelius, Djaniny, Koita, Peres, Hugo, Trondsen, Hamsik, Visca, Kouassi, Gervinho ve Flavio ile Diabate kiralık. TFF'nin daha önce de duyurduğu gibi 7 artı 4 kuralının paşacasino geçerli olması ve toplam 12 yabancı oyuncuya lisans hakkı vermesi halinde süreç daha da zorlaşacak. Hemen hemen tüm kulüpler, sekiz ve 14'ten fazla yabancı oyuncuyla sistemin bu sezon olduğu gibi devam etmesini umuyor.

4 yolcu onaylandı

Bordeaux Blues yönetiminin her durumda yeni transferlere yer açmak için 5-6 oyuncuyla yollarını ayırması gerekiyor. Diabate ve Flavio kadroda yer almazken, tavsiye veya ödünç için gönderilecekler. Devamında, Koita, Trondsen ilk yolcular. Cuasi ve Gervinho hakkındaki karar antrenman kampına taşınabilir.

Dün siyah beyaz bir idari ve mali konferans vardı. Bugün cumhurbaşkanlığı seçimi var...