SPOR
Giriş Tarihi : 09-06-2022 12:23   Güncelleme : 09-06-2022 12:23

Trabzonspor'da şampiyon olmak yetmez

Trabzonspor'da şampiyon olmak yetmez

Avrupa'da da bir şeyler olabilir. Yapacak çok işimiz var. Heyecanımız yüksek. Heyecanım biterse samimi adam, bırakırım. Şimdi odak noktam... Daha fazlasını ve daha iyisini nasıl yapabiliriz sorusunun cevaplarını bulun. Taraftarlar da sağolsun. Hiç çatlama olmadı, birlikte savunduk ve birlikte saldırdık. Müşteri kültürü değişti. Oyuna saygı duyuyorlar.”

"Seni istemiyorum, üzgünüm"

Bankacımız Öğretmenler Günü'nde bana bir mesaj gönderdi. Günaydın efendim, şehre yeniden umut etmeyi öğrettiniz, bize oyunu sabırla izlemeyi ve milosbet maçın son dakikasına kadar beklemeyi öğrettiniz geride kalsak da ölüm yok ve yeniden önderlik edebiliriz. Bu Trabzon şehri için çok önemli. Öğretmenler gününüz kutlu olsun. Biri gelip önümde arabayı kırdı ve "Seni hiç istemedim, üzgünüm" dedi. Bunların hepsi güzel şeyler...

11 Haziran'da yeni başkanını seçecek olan Galatasaray, yeni teknik direktörün kim olacağını merak ediyor. Eşref Hamamcıoğlu, daha önce yabancı teknik direktörlerle çalışmak istediğini söylemişti. Dursun Özbek için yeni teknik direktör için resmi bir açıklama yapılmazken, Okan Buruk ve Nuri Şahin'in adaylar arasında yer aldığı söyleniyor.

İtalyan medyası geçtiğimiz günlerde Igor Tudor'un Hellas Verona'dan ayrılacağını iddia etti. Yerel kaynaklar, Verona'nın sportif direktörü Toni D'Amico'nun takımdan ayrılacağını, Tudor'un bu gelişmenin ardından görevine devam etmeyeceğini söylüyor.

İtalyan medyasının çeşitli kaynakları, Verona'dan ayrılmayı düşünen Igor Tudor'un Galatasaray ile görüşeceğini söylüyor. İtalyan gazeteci Nicolo Chira, Galatasaray sportif direktörü Pasquale Sensibil'in Tudor ile görüşeceğini iddia etti. Nicolo Schira daha sonra "Sensibile ve Torrent'in Galatasaray'daki görevleri önümüzdeki birkaç gün içinde sona erecek" iddiasında bulundu.