SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2022 12:32   Güncelleme : 10-06-2022 12:32

Elbette kupalar kazanacaklar ama dediğim değerleri devam ettirmek zorundalar

Elbette kupalar kazanacaklar ama dediğim değerleri devam ettirmek zorundalar

Altyapıda kardeşlerine bakacak, Galatasaray'ın diğer şubelerinde kardeşlerine destek olacak personeli olmalı. Galatasaray taraftarı olarak Galatasaray'ın mali durumuna ve yönetimine dikkat etmeliler. Her zaman Galatasaray taraftarının yapması gerektiği gibi davranmalılar. Takım arkadaşlarıma tamamen güveniyor ve güveniyorum. Hepsine çok teşekkürler. Nerede yaşadığım önemli değil, ihtiyacım olan tek şeyin bir telefon olduğunu biliyorlar.

1999 yılıydı, Galatasaray kapısından girdim, hatırlıyorum 7 Eylül 1999, bugün 2022, bunca yıldır Galatasaray'dan hiç ayrılmadım. Gittiğimde diğer insanlarla Galatasaray'a geçiş hakkında konuştum. Galatasaray almayı düşünüyorsa o oyuncuyu arardım, Galatasaray almayı düşünüyorsa o oyuncuyla görüşür, maçı Galatasaray'ın altyapısında takip ederdim. Hatırlayabildiğim kadarıyla Galatasaray'dayım, 1999-2022 uzun bir zamandı ve bu sefer görkemli bir mutluluk içinde geçti.

Florya'ya da veda etmeye gitmedim çünkü dayanamadım. Küçük çocuklara tahammül edebilirim ama personele değil. Benim için çok değerliler ve pashagaming altyapıda oyunculara tahammülüm yok. Her zaman Galatasaray olacağız, her zaman Galatasaray'a hizmet edeceğiz ve Galatasaray'ı dışarıdan sevmek de bir hizmettir. kamyon. İyi şanlar…

9- Altyapı ile ilgili…

Altyapıya gidiyorum çünkü çocukların yalnız olmadığınızı ve Galatasaray'ın altyapısındaki her oyuncunun çok değerli olduğunu düşünmelerini istiyorum. Galatasaray A'nın profesyonel futbol takımının gözleri üzerinizde. Oraya her zaman buraya gelebileceğini söylemek için gideceğim (A Takımı).

Oraya tek başıma gittiğimde heyecanlanıyorum çünkü Galatasaray'ın altyapısında oynamayı seviyorum. Hepsi eğlenceli, mutlu ve inanılmaz derecede başarılı zamanlardı.

Galatasaray'ın altyapısı farklı bir eğitim yeridir. Allah rahmet eylesin, Salih Hoca, Ahmet Keskinkılıç, Zafer Koç ve Ahmet Genç'ten beri birçok hocayla çalıştım. Hepsinin yapacak çok işi var.