SPOR
Giriş Tarihi : 10-06-2022 23:32   Güncelleme : 10-06-2022 23:32

Umuduyuz, köprüden önceki son çıkış biziz

Umuduyuz, köprüden önceki son çıkış biziz

Fuat Çimen, yaptıkları anketlerde birinci olduklarını belirterek, "Beşiktaş'ın ikili seçimlere katılan 4 ila 5 bin kişilik bir istatistiği var. Meclis üyeleri arasında yapılan saha çalışması ve anketlerde ön saflardayız. Çok fark yok, katılım arttıkça iyilik bize dönüyor.Meclis üyeleri durumdan memnunsa Ahmet Bey'e oy versin, değilse bize oy versin.Şikâyet ediyorsun, etmiyorsun. Oy kullanmaya gel, o zaman şikayet etmeye hakkın yok Beşiktaş 29 Mayıs'ta demokrasi şöleni yaşamalı. Yönetimden memnun olanlar Beşiktaş'ta son 40 yılın en kötü istatistiklerini Ahmet Bey'e vermeli.

Göreve geldikten sonraki ilk işlerinin Siyah Beyaz Kulübü'nde iç denetim olduğunu vurgulayarak, "Görevi aldığımızda ilk işimiz çok iyi bir iç denetim yapmak. Öncelikle ödeme yapmamız gerekiyor. bunun için Beşiktaş Güvenli ve kolay açılması para israfıdır.İki yıldır kazansana dünyadaki örnekleri Beşiktaş'a uygulamaya çalışıyoruz, Beşiktaş bu borç sarmalından nasıl kurtulur, Beşiktaş Sixiktas'ı daha iyi nasıl yönetiriz. Motivasyonlarımız Beşiktaş'ı Beşiktaşlılarla birlikte katılımcı bir yönetimle yönetmektir" dedi.

Futbolcu transferlerinde birinci önceliğin Beşiktaş'a yarayacak sözleşmeler imzalamak olduğunu söyleyen Çimen, "Dijital varlık projemiz var ve stadın isim haklarını görüşüyoruz. 14 oyuncumuzun sözleşmesi sona erdi. Yeni sözleşmede, kaynağından sporcuları seçip Beşiktaş lehine sözleşmeler imzalayacağız Beşiktaş'ın parasının boşa gitmemesi için önlemlerimiz var Beşiktaş'ın borç almasını önlemek ve borcunu azaltmak için mali disiplini sağlamak için çalışacağız.Bunu yaparken, Rakip olacağız. Harabeleri devralacağız, edebiyat yapmayacağız çünkü buraya gelen herkes. Beşiktaş'ı ele geçireceğiz' dedi.