SPOR
Giriş Tarihi : 12-06-2022 02:35   Güncelleme : 12-06-2022 02:35

Çok kötü zamanlar geçirdim

Çok kötü zamanlar geçirdim

Biz şampiyonuz, biz şampiyon takımız. Kalan haftalarda hiç pes etmedik ve devam edeceğiz." ifadelerini kullanıyor.

Görev yaptığım dönemden bu yana Akyazı'yı dolduran Trabzonsporlu futbolseverler, Karagümrük maçı öncesi Abdullah Avcı'yı arayarak Medical Park Stadı'nda antrenmanların taraftarlara açılması için ortak açıklama yaptı. Storm'un koçu bu hafta taraftarların isteklerini yerine getirmeyi düşünüyor. Hunter'ın açıklamasına göre Akyazı'da eğitim Perşembe veya Cuma günü olarak planlanıyor. Bordeaux Blue hayranları iyi haberi dört gözle bekliyor. Antrenmanın taraftarlara açık olması halinde Medical Park Stadyumu'nun şampiyonluk maçı provalarıyla gününe kavuşacağına şüphe yok. Adana Demirspor'un galibiyetinin ardından gece yarısı saat 01:30'da binlerce megapari kişinin Trabzon Havalimanı'na akın ettiği göz önüne alındığında, Akyazı'nın antrenmanı sırasında 40 bin kişilik tribünün tamamen dolması umuluyordu. Kulübün bugün konuyla ilgili açıklama yapacağı bildirildi.

Geçen yıl 19 Haziran'da yapılan seçimlerde 897 oyla üçüncü olan ve bu kez 30 Nisan kongresinde Eşref Hamamcıoğlu ile yarışacak olan Metin Öztürk, planlarını ve hedeflerini FANATİK'e anlattı. Transferden teknik direktörün işine kadar Öztürk'ün sözlerinden öne çıkanlar, her soruya çok önemli cevaplar verdi:

'Bankacılık Birliği'nden ayrılacağız'

"Galatasaray'ı iki şubeden yöneteceğiz. Biri şampiyonluk yarışında olan Galatasaray, diğeri de borçlarını hızla ödeyip Bankalar Birliği Anlaşması'ndan çekilen Galatasaray. En büyük biz olacağız Bütçemizi zorlayan Limite kadar gerekli tüm transferleri yapacağız.Aslında doğal transferlerle karşı karşıyayız.10 oyuncumuz kiralıktan dönecek.Galatasaray gençliğine katkı sağlayacak zeka bunlar.Bunun dışında bir transferimiz olacak. Haziran ortasına kadar tamamlanmamış transfer."