SPOR
Giriş Tarihi : 12-06-2022 23:36   Güncelleme : 12-06-2022 23:36

Bunun olmasına sevindim

Bunun olmasına sevindim

"Real Madrid'de ağır yaralandım. Ronaldo kapı komşumdu. Bana çok yardımcı oldu. Tarihin en büyük futbolcusu Ronaldo benim için çok değerli. İnsan doğası açısından da" dedi.

SINIK: Avrupa'ya gidip bazı menfaatler elde etmek istiyorum

Taraftarın ne istediğini ve taraftarın nasıl ateşi olduğunu bildiğini söyleyen Doğukan Sinik, mücadeleci bir ruha sahip olduğunu söyledi. Sinnick, "Çocukluğumdan beri hayalimdi. Nuri Şahin hocamızın gelmesiyle yeni hedefler koymaya başladım. İlk hedefim Antalya Spor'a güzel bir hatıra getirmekti "Bu kulüp benim her şeyim. Hedefim iyi referanslar alarak başka bir takıma geçmek. Nuri Şahin hocamız gibi Avrupa'da oynamak istiyorum."

"NURI ŞAHİN bana benden daha çok güveniyor"

Futbol menajeri Nuri Şahin'in kendisine güvendiğini ve gelişiminde büyük etkisi olduğunu söyleyen Doğukan Sinik, "Öğretmenim burada demiyorum, mutlubet bana güveniyor çok değerli. Evet. Benim en büyük gelişimime etki eden kişi Nuri Şahin oldu. Bana benden daha çok güvenen birine sahip olduğum için şanslıyım. En büyük değişiklik hocam Nuri Şahin oldu. "

KUDRYASHOV: HAJI WRIGHT, EN ZOR FOVANT

Fedor Kudryashov, öğrencilere sıcak karşılamalarından dolayı teşekkür ederek, kupayı Antalya Sports ile kaldırmanın bir hayal olduğunu söyledi. Okumayı çok sevdiğini söyleyen Kudryashov, "Okumaya 9-10 yaşlarındayken hobi olarak başladım. Eğitim için önemli. Hayatınızı iyileştirmek sizin elinizde" diyen öğrenciler, "En zorlu forvetiniz kim? Kim? Soru sorulduğunda Rus savunmacı, "Takımımızda oynayanın Haji Wright olduğunu söyleyebilirim. Antrenmanlarda bana çok baskı yapıyor." dedi.

Uçan göz

Spor Toto Premier Lig'de 'Şampiyonluk' 35. haftasında Cumartesi günü Medical Park Stadı'nda Antalya Sport'u konuk edecek Trabzonspor, mücadelenin hazırlıklarına başlıyor.