SPOR
Giriş Tarihi : 13-06-2022 16:04   Güncelleme : 13-06-2022 16:04

Efsaneleşen ve hizaya gelen isimlerin canlandırıldığı videoda anlamlı bilgiler veriliyor

Efsaneleşen ve hizaya gelen isimlerin canlandırıldığı videoda anlamlı bilgiler veriliyor

Trabzonspor bir yandan şenliklere hazır. Bir yandan da destekçilerine uyarı mesajları yayınlıyor. Bordo mavili kulüp Trabzonspor ile ortaklaşa hazırlanan Dozer Cemil, Eren Bülbül, Kazık Koyuncu, Mustafa Çelik, Nazmiye Nine, Özkan Sümür ve çok sayıda kişinin yer aldığı video büyük ilgi gördü.

Videoda "Şampiyonluk kutlamasında silah kullanmayın, mutluluğa ateş etmeyin" mesajı yer alıyor.

Videonun sonunda Trabzonspor, "Şampiyonluk kutlamalarında yanımızda olmayanları saygıyla anıyor, yanımızda olanları da sevgiyle kucaklıyoruz" dedi.

Samsun sokaklarında Trabzonspor bayraklarını indirip o anları sosyal medyada paylaşan 4 kişi spor müsabakalarından men edildi.

Şehirde yaşayan 4 kişi, sokaklara asılan Trabzonspor bayraklarından bazılarını indirdi. Dörtlü o anları telefonlarıyla yakalayıp sosyal medyadan paylaştı. Videonun ardından İl Emniyet Müdürlüğü Spor Güvenliği Birimi harekete geçerek 4 kişiyi gözaltına queencasino aldı. 4 kişi hakkında "6222 Sayılı Fiziksel Aktivitede Sertlik ve Düzensizliklerin Önlenmesine Dair Kanun'u ihlal" suçundan adli işlem yapıldı. Ayrıca bu kişilerin spor müsabakalarına katılması yasaklanmıştır.

Ligde Galatasaray ve Sivaspol için hazırlıklar devam ediyor. Geleceği belirsiz olan Koç Domenech Torrent, maçın geri kalanını mümkün olan en yüksek skorla bitirmek için sayıyor. Dünkü antrenman öncesinde oyuncularıyla bir toplantı yapan İspanyol teknik adam, "Şansa güvenmeli ve son maça kadar tüm testleri kazanmalıyız. Rakiplerimiz puan kaybettiğinde daha iyi bir yerde olma şansımız var" dedi. Ligi bitirmek için bu fırsatı kaçıramayız” dedi. Ek olarak, Torrent'in ligin geri kalanı için şansını bırakmak istemediği anlaşılıyor, bu yüzden deneyimli oyuncuları tercih ediyor.