GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-06-2022 19:47   Güncelleme : 11-06-2022 19:47

Mersin Web Tasarım

Mersin Web Tasarım

 

Güncel web tasarım trendlerini yansıtan, mobil uyumlu tasarımlar gerçekleştiriyoruz. Web sayfanızı; arama motoru dostu, sosyal medya ağına entegre ve birçok yabancı dilde çalışmaya oldukça uygun yazılım altyapısını sağlıyoruz. Amacımız firmanızı iyi bir şekilde temsil edecek, ihtiyaçlarınıza uygun, işlerinizi geliştirecek Mersin web tasarım projelerinizi gerçekleştirecek.

Hizmetlerimiz ya da ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgiler için sizinle görüşüyoruz. Bilgi ve görüş alışverişi sağlayarak sitenin ana hatlarını oluşturmaktayız. Web tasarım onay alınmasından sonra yönetim paneli kodlamasını yapmaya başlıyoruz. Her türlü mobil, tabletler ve bilgisayarlar ile uyumlu şekilde medyahors tarafından tasarlanır. Kolay yönetilebilir panel ile size çok daha iyi bir kaliteli hizmet sağlıyoruz.

Mersin Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya

Mersin dijital pazarlama bir satış yöntemi değildir. Ulaşılan neticesi ile satış artışı gerçekleştiren, bir iletişim sürecidir. Dijital Pazarlama, rekabet avantajı için;

  • Yeni kaynaklara erişimi kolaylaştırma
  • Aracısız dağıtım modeli
  • Tedarik zinciri optimizasyonu
  • Yeni iş modelleri üretimi
  • Alt segmentleri de hedefleme
  • Pazarı verimli kullanmak
  • Dürüst ve şeffaf Pazar


Gibi avantajları getirmiştir. Dijital pazarlama ile birlikte sosyal medya reklamları ürün ya da hizmetlerin tanıtımında oldukça etkili yöntemlerdendir. Facebook ya da Instagram hesapları üzerinden sponsorlu olarak reklamlar verebilirsiniz. Fakat kişisel hesabınıza yönelik işletme-marka sayfanızın olması gerekmektedir. Normal şartlarda, sosyal medya sayfasındaki gönderiler, yalnızca sayfayı beğenen ve takip edenler görmektedir. Ürünlerinizi ya da hizmetlerini geniş kitlelere yayıp, göstermek istiyorsanız sponsorlu olarak reklam vermelisiniz.

Mersin sosyal medya reklam hizmetleri, birçok reklam politika ve kurallarını kapsamaktadır. Yanlış bir şekilde kurgulanan ve optimize edilmiş reklamlar yayınlanmayacağı gibi, hesaplar askıya alınabilir. Hesaba bağlı olarak işletme ya da marka sayfalarının açılışı, reklamların kurgulanması ve reklam verilmesi ile ilgili detayları medyahors tarafından verilir.