GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-06-2022 14:13   Güncelleme : 12-06-2022 14:13

Özbekistan ve Türkmenistan Parsiyel Nakliye

Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetleri için firmamız tarafından uzun süredir hizmet sağlamaktadır.

Özbekistan ve Türkmenistan Parsiyel Nakliye

 

Türkmenistan parsiyel nakliye hizmetleri için firmamız tarafından uzun süredir hizmet sağlamaktadır. Parsiyel taşımacılıkta farklı müşterilerin olan farklı tonajda yükler aynı güzergah için planlanan en hızlı şekilde teslim edilmektedir. Nakliye firmamız parsiyel araçlarımız ile birlikte güvenilir parça eşya taşımacılığı sağlar.

Türkmenistan ve Özbekistan, ülkemizden sıklıkla yük gönderiminin sağlandığı ülkeler arasındadır. İhracat ve ithalat ürünleri gönderimi dışında müşterilerin özel eşyalarını da göndermiş olduğu ülkelerdendir. Türkiye’ye yakın olmasından dolayı Özbekistan parsiyel nakliyat işlemleri hızlıca gerçekleşmektedir. Türkmenistan ve Özbekistan’a taşıdığımız parsiyel yükler ortalama olarak 2-3 gün içinde adreslerine teslim edilir. Arsilojistik ile teslimat süreci yoğunluğa ve trafiğin durumuna göre değişiklik gösterir.

Parsiyel Taşımacılık Nasıl Olur?

Parsiyel taşımacılık, belirtilen adreslere eşyaları tırlara yerleştirmekle başlar. Gerekli resmi evrakların ve gümrük prosedürleri tamamlandıktan sonra araçlarımız yola koyulmaktadır. Özbekistan parsiyel taşımacılık ile güvenilir bir hizmet sunulmaktadır.
eşyaların adrese teslimatlarını gerçekleştirdikten hemen sonra teslimatına dair tarafınıza bilgilendirme yapılmaktadır. Sigorta kapsamında gerçekleştirilen parsiyel yük taşımacılığı hizmetlerimizden siz de yararlanmak isterseniz web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Özbekistan ve Türkmenistan Parsiyel Güzergâhları

Türkiye’den İstanbul şehrinden yüklemesi yapılan parsiyel araçlarımız yol güzergâhları ile ilgili Özbekistan için, İran üzeri ve Gürcistan, Azerbaycan güzergâhını alternatifli olarak kullanmaktadır.
Türkmenistan için ise, Artvin Hopa Sınır kapısından çıkış sağlanarak Gürcistan’dan kısa zamanda Azerbaycan’a geçiş saplanır. Alyat limanında Azerbaycan’da işlemleri biten aracımız RORO ile Alyat Türkmenbaşı Limanı’na Arsilojistik ile varış gerçekleşir.