SPOR
Giriş Tarihi : 14-06-2022 15:01   Güncelleme : 14-06-2022 15:01

Üyelerimiz yeni yönetimle ilgili duygularıyla konferansa nasıl gidecek?

Üyelerimiz yeni yönetimle ilgili duygularıyla konferansa nasıl gidecek?

Futbolcularımız, antrenörlerimiz ve aileleri İstanbul'a nasıl bir moral ve ruh hali ile gelecekler ve okul çocukları bu lansman konferansını sabırsızlıkla bekliyorlar?

2- İki aday, yeni oyuncuları, antrenörleri, ailelerini ve çocuklarını kazanılmaya ikna etmeyi nasıl planlıyor? Sekiz ay sonra %75 kötü gitme ihtimali olan bir sezonda, finansal konferanstan önce ve sonra takımlara hangi yalanları söylerlerdi?

3- Mustafa Cengiz gibi kaç değerli başkan, başka hiçbir takımda bulamayacağınız bir zahmetli Adnan Polat'ı bu şekilde ezer?

4- Gelecek bu yapı ile tasarlanabilir mi? Bu beceriksiz adaylar dışında topluluğumuzun sorumluluğunu kim üstlenecek? Yönetimin sekiz ayda bir değiştiği bir yapıda kim çalışmak ister?

Bu, yalnızca cumhurbaşkanlığı için yaklaşık sekiz aylığına işe almak isteyen adaylar üretecektir. Başkan adaylarımızdan hiçbirini ve takımlarını küçültmeyeceğim. Seçimin görünümü nedeniyle kaçınılmaz olarak kaybedeceklerini hatırlatmak istiyorum. Galatasaray'ı önemseyen taraftarlar olarak karşı karşıya olduğumuz durumla tek başlarına yüzleşmelerini gerekli buluyorum. Gayem Mayıs 2023, limanbet çocuklarımızın elinde sarı ve kırmızı bayraklar Şampiyon şarkılar söyleyen beyazlarla caddede yürüyor. Hayranlarımız neden olduğumu düşündükleri 20 günlük gecikme için beni affetmeli. Aksi takdirde bu zulüm bitemez. Biraz sabırla, Mace'in her zaman bizim olacağına güvenebilirler. "

Spor Toto Premier Lig'in 35. haftasında Kasımpaşa'yı deplasmanda 3-2 mağlup eden Başakşehir teknik direktörü Erdinç Sözer, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında konuştu. Önemli bir mücadele verdiklerini söyleyen Sözer, "Sezon sona eriyor. Hedeflerimizi belirledik. Avrupa için savaşıyoruz. Bugün galibiyeti hak ettik. İlk yarıda oyunun kontrolü tamamen bizde değildi. .Kasımpaşa çok iyi bir takım.