SPOR
Giriş Tarihi : 16-06-2022 16:06   Güncelleme : 16-06-2022 16:06

Savaşmamız gerektiğini söylemiştim

Savaşmamız gerektiğini söylemiştim

Birkaç ay sonra bugünlere geldik. hızlı hareket etmek lazım Perşembe günü ne 2010-2011 şampiyonumuz ne de Fenerbahçe'yi simgeleyen kuş namlunun ucuna indi bir tane bile değil Bakın büyük pencerelerden bakın çıkarsa şaşırmayın kalkanın onlara uzun süre verdiği cesaretle her istediklerini yapabileceklerini sanıyorlar."

"Disiplin sevkinden sonra nasıl korunulur? onları anlayacaksın

Trabzonspor taraftarlarının koreografisini ve 2010-2011 şampiyonluğunu görüşmek üzere Perşembe günü bir basın toplantısı düzenleyeceğini vurgulayan Başkan Kochi, "Perşembe günü sizlerle paylaşacağım bilgilerle daha iyi anlarsınız. Ne demek istediğimi anlayın. Aslında bu kalkanın ne olduğunu görmek için perşembeyi beklemeye gerek yok.Bugün disiplinli sevk.Onların nasıl korunduğunu bu tavsiye mektuplarından daha iyi anlayacaksınız.Anta Will, Leah Sports başkanının bahsettiği saldırgan tema ve yönetim rapora dahil edilir mi?o raporda stadın kapasitesinden daha fazla seyirci alınmış olabilir mi?genelde bu durumda tüm stat kameraları wipbet kontrol edilerek raporlanır.kameraların kontrol edilip edilmediğini de görürsünüz. raporun bozulup bozulmadığına karar vermek için perşembeye kadar vaktiniz var çok şey anlayacaksınız stadımızda böyle bir şey olsa bir düşünün bu bizim şampiyonluk maçımız olsaydı ne olurdu Neden harekete geçmemiz gerektiğini, bu kutsal sosyal hakkı koruma zamanının neden geldiğini, hatta geçmişte kaldığını benden daha iyi anlayacaksınız.

"Toprağımız yıkıldı, son iki maçı İstanbul'da oynayalım" diyecekler.

Ali Koçi, Antalya Spor karşılaşmasının ardından Trabzonspor taraftarlarının stada girmesi nedeniyle Bordo oyuncularının sahadan uzaklaştırılması gerektiğini vurgulayarak, "Böyle bir olay başka bir maçta farklı bir ortamda olursa Türkiye Futbol Federasyonu gereğini yapar. ne gibi cezalar verecek, maçın sonucu nasıl ertelenecek.Bildiğiniz gibi.Geçmişte bunlar oldu.Bunları perşembe günü anlatacağım.