SPOR
Giriş Tarihi : 16-06-2022 23:07   Güncelleme : 16-06-2022 23:07

O dönemde Visca-Nwakaeme kanadının katkısı inanılmaz

O dönemde Visca-Nwakaeme kanadının katkısı inanılmaz

Nwakaeme, Konya ile başladığı ve Göztepe galibiyetiyle biten 5 maçta 5 gol attı ve 3 asist yaptı. Şampiyonlar Visca'ya hareketle Galatasaray, Kasım Passa ve Konya kazandı. Bosna-Hersekli yıldız, 8 haftada 5 gol, 3 asist yaptı. 29. Haftada ikinci olan Konyasport ile üçüncü olan Fenerbahçe arasındaki puan farkı sırasıyla 15 ve 20 puan. Fırtına, son kez şampiyon olan Beşiktaş'ı 25, Galatasaray'ı 32 puanla önde götürüyor.

Vito Hugo'nun mucizevi dönüşü

Sadece talihsiz sakatlık lideri bırakmadı. Vito Hugo, 1 Mart'ta Gervinho ve Edgar'ın çapraz bağlarını koparıp sezonu bitirmesinin ardından bacağını kırmıştı. Takımın sahadaki lideri Marek Hamsik 2,5 aydır yok. Başta bitirebileceği söylenen Hugo, beş hafta içinde olağanüstü bir formda oyuna döndü. Çift, Gaziantep deplasmanında 32. haftasında 11. sırada bulunuyor.

Mutlu sonu ertelediler ama...

Sezondaki ikinci yenilgisinden sonra, Rizer'in bu yolculuğu kimileri için bir rahatlama, kimileri için bir stres kaynağı betpuan oldu. Trabzonspor her hafta puan kaybedip şampiyon olma şansını erteledi ancak taraftarlar koşulsuz şartsız takımın gerisinde kaldı. Hepimiz arkamıza yaslanıp rahatlayalım. Ramazan ayının sonunda çifte şölen yapacağız" dedi.

Hepimiz ağladık Akyazı'da

Doluhan gol atıyor ve Wright karşılık veriyor. Trabzonsporlu futbolcuların dakikaları geçti. Akyazı'nın bitiş düdüğünün çalmasıyla sahaya inenlerin ılık gözyaşları ve sevinç çığlıkları Sahip olmak. Sonra ne oldu biliyor musunuz... Trabzonspor'da başlayan kutlamalar tüm Türkiye'ye hatta dünyanın birçok yerine yayıldı... Maçta takımı karşılayan taraftarlardan kulübün şefine kadar herkesin belli bir yüzdesi var. Havalimanı stadyumda, Şampiyonluk zamanı.