SPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2022 15:18   Güncelleme : 18-06-2022 15:18

Ardından canlı yayın üzerinden

Ardından canlı yayın üzerinden

Beyaz TV'de Beyaz Futbol adlı programa bağlanın,

"Gördüğümüz gibi Galatasaray gerçekleri çarpıtıyor, algıyı yönlendirmek için Doğu'nun kurnazlığını kullanıyor. Yıllardır kanıksadığımız Galatasaray ikiyüzlülüğü bu. Galatasaray yıllardır var. daha iyi model. Yıllarca kaostan nasıl besleneceklerini biliyorlar."

Galatasaray Spor Kulübü tarafından menajerimize yaptığı açıklama nedeniyle açılan hakaret davası hakaret suçu kapsamında değerlendirilemez (Yargıtay 18. Ceza Dairesi'nin 11 Eylül 2019 tarih ve kararında belirtildiği üzere) 09/2019 ve No. 2018/1547 E. 2019/11986 K., "Münafık" kelimesi kaba bir adres seçimidir. Bu davada, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı, söz konusu olayda hakaret etme suçunun hukuki unsurlarının oluşmaması nedeniyle şüpheli hakkında işlem yapılmasının "imkansız" olduğuna karar verdi.

Çin Süper Ligi'nin 36. haftasında Beşiktaş, evinde Fenerbahçe ile karşı karşıya geldi ve sezonun son derbisi belli olmadı. 1-1 sona eren kulisbet maçın ardından Beşiktaş Teknik Direktörü Valerian Ismail'in Ghezzal'ı maçtan uzaklaştırması eleştirilerin odak noktalarından biri oldu. A Spor'a konuşan Serdar Sarıdağ, Valerien Ismael'in Ghezzal'ı oyundan çıkararak oyuna müdahale etmesini yorumladı.

Fenerbahçe derbisinde Valerien Ismael'in Ghezzal'i görevden almasıyla ilgili konuşan Serdar Sarıdağ, "İsmael, 'Üçüncü alanımdaki trend 90 dakika kalmalı' dedi, bu yüzden aynı anda üç oyuncu değiştirdi. Ghezzal'ı oyundan çıkarın, o zaman Beşiktaş potansiyel olarak oradan gol atabilir.Ghezzal ilk başta itiraz etse de bu Ghezzal ile de tartışıldı. "Valerien Ismael aptal bir adam değil, Ghezzal'in yetenekli olduğunu biliyor" diyor.

Kulübün şirket hisselerinin çoğunluğuna sahip olan ve tüm görevlerinden istifa eden Mohammad Sepir'in hisse devrini görüşmek üzere Trabzonspor'lu iş adamı Ahmed Fazir Afakan ile görüşeceği öğrenildi.