SPOR
Giriş Tarihi : 18-06-2022 23:19   Güncelleme : 18-06-2022 23:19

Koronavirüs nedeniyle çok kötü oynadık

Koronavirüs nedeniyle çok kötü oynadık

 

İnşallah Ümraniye'den uzak bir sonuçla ligde kalırız ve evimizde oynadığımız son maçta taraftarla birlikte gol atmanın mutluluğunu yaşarız" dedi. (DHA)

Toto Süper Lig'in 36. haftasında Antalya Spor, Konya Spor'u 3-2 mağlup etti. 14 maçtır yenilmeyen kırmızı-beyazlılar, Kasımpaşa maçı için hazırlıklarına başladı.

Konyaspol maçında en iyi 11 futbolcu spor salonunda makyaj yapıyor. Diğer grup sahada antrenman yapıyor. Atilla Vehbi misafir tesisinde ısınma çalıştıramıyorum. Fenerbahçe bunu biliyor ve bununla bir sorunu yok. O zamanlar sezonun bitmesine sadece 9 hafta kalmıştı. 9 hafta boyunca takımı yöneteceğim ve bir sonraki dönemimi Fenerbahçe kursa göre belirleyecek. "

"Forumda olacağım"

"Antrenman planı yapacağım, takımı sahaya çıkaracağım, sadece tribünde olacağım. Bu benim için pek sağlıklı değil. O yüzden teknik direktörün girmesi çok önemli. soyunma odasında takımla temasa geç ve iletişimi sağla."

"Takımınızın adı Galatasaray ise bazı şeyler kabul edilmeyecektir"

"Galatasaray'ı yorumlarken gözden kaçırılmaması gereken şeyler var. Takımı genç oyuncularla donatırsanız betasus oynayamayabilirsiniz ve toplum bunu kabul etmeli. Kulüpte mümkün olduğunca çok plan ve proje yapın, bir kısmı var takımınızın adı galatasaray ise bazı şeyler kabul edilebilir değil bu yatırımlar zaman alır bence plan doğru Galatasaray'ın oyuncuları 6-7 yıl oynayabilir ki bu çok değerli."

"TorRent'e kötü bir eğitmen demek zorunda değilim"

"Galatasaray girdaba girdikten sonra insanlar sürekli akıntıdan bahsediyordu. Önemli bir şey söyledi. Türkiye'nin sabırsız olduğunu ve Avrupa şampiyonlarının 3 ay sonra buradan ayrıldığını söyleyerek durumu özetledi. Böyle bir işte başarılı olmak kolay değil. kaotik bir durum. Ona kötü bir egzersizci bile diyemem.