SPOR
Giriş Tarihi : 19-06-2022 02:19   Güncelleme : 19-06-2022 02:19

Kalıcı değerlendirme

Kalıcı değerlendirme

 

Geçen sezondan bu yana Avrupa kulüplerinin radarında olan sarı-lacivertli oyuncu için üç kulüp de öne çıkıyor. Bunlar İngiliz takımları Tottenham Hotspur ve Everton ve İtalya temsilcisi Napoli. Başkan Ali Kochi'nin önceki açıklamalarında müzakere etmeyi reddettiği Kim için üç takımlı teklifin ciddi olduğunu hatırlatalım. Görev süremin sonunda umarım oyuncu transferlerinde önemli gelişmeler olur. Şunu da belirteyim; Jorge Jesus başarılı olmak için güçlü bir kadro yapısı istiyor ve Kim de bu kalıcı değerlerden biri.

Komisyonun 66 derneğinden suç duyuruları

Fenerbahçe'nin yurt içi ve yurt dışında faaliyet gösteren 66 federasyonu, Trabzonspor-Antalya maçında çekilen pankartların etkili bir şekilde soruşturulması için savcılığa suç duyurusunda bulundu. Fenerbahçe Barosu'nun konuyla ilgili suç duyurusu isteyenler için örnek bir dilekçe hazırladığı biliniyor. (hindi)

Avrupalı ​​ve Suudi Arabistanlı futbolcu transferlerinde ve projelerinde önemli isimlerden biri olarak görülen Türk taraftarı Anis Berriche'den betoffice açıklama geldi. İşte Berridge'in röportajı:

Berriche, Türkiye hayranı olduğunu duyduk, doğru mu?

"Evet, çok Türk arkadaşım var. Aslında her tüketim döneminin sonunda ailemle birlikte Antalya'da dinleniyorum. Türkiye'de de aynı şeyleri hissediyorum."

Çalıştığınız Türk oyuncular var mı?

"Henüz değil, ama Bu ben değilim. Türk oyuncular Türkiye'de çok para kazanıyor ve ben teklif verdiğimde çok fazla talepte bulundular. Son iki yılda bazı değişiklikler oldu ve bundan sonra daha olası olacağını düşünüyorum. "

Türk futbolcuları nasıl buluyorsunuz?

"Çok geliştiler, çok iyi oyuncularınız var. Her yerde rahatça oynayabilirler. Bu yaşta bile Burak Yılmaz çok iyi iş çıkardı. Gelen gençlerin büyük potansiyeli var.