SPOR
Giriş Tarihi : 19-06-2022 15:20   Güncelleme : 19-06-2022 15:20

Bir dönem Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan

Bir dönem Fenerbahçe'nin transfer listesinde yer alan

 

Fildişili sol bek Ghislaine Konan'ı kadrosuna kattı. Reims için oynadığım 26 yaşındaki sol bek sonunda bitti.

Trabzonspor, sağ bek Bruno Perez'in aşil sakatlığından dolayı sağ bek ile ilgileniyor. 28 yaşındaki Alman oyuncunun kulüple 1 yıllık sözleşmesi devam ederken şu an gündemde olan tek isim Onur Bulut. Tecrübeli oyuncu bu kez performansıyla devlerin dikkatini çekmeyi başardı.

Storm, bu sezon kiralık sol bek Tymoteusz Puchacz ile yollarını ayıracak. Sol bek ve sol bek Stefano Denswil ile yeni sözleşme görüşmeleri devam ediyor. Görev süremin başında Bologna'dan kiralık olan yıldız oyuncunun sözleşmesi de İtalyan ekibiyle sona erdi. (takvim)

Ocak ayında Galatasaray başkanı Burak Elmas'ın davetlisi olarak İstanbul'a gelen Luis Campos, danışmanlık görevine değinerek modabet Huang ile bir ilişkisi olmayacağını açıklayan bir açıklama yaptı.Kırmızı Kulüp sözleşmeyi imzaladı.

TRT Spor'da yazarımız Cem Dizdar, Luis Campos hakkında açıklamalarda bulundu.

Cem Dizdar: "Öğretmen sınıfın, okulun, cetvelin, pusulanın olduğu yere gitmez. Öğretmen ilmiyle bir yere gider. Bilgiliye bu kadar kızmayın. Ne yaptıysa var. katkıda bulunuyor mu?' "Bilgi, onun bilgisini ve ilişkilerini satın almaya çalışıyorsun." Ne getirdi? "Bir yerden bir yere öğretmen mi atadılar, okulları mı dağıttılar? Öyle yapmayın. Okulda geçirdiğimiz zaman için çok üzgünüm. Ne yaptığını bu şekilde düşünmek mümkün mü? Adam 1-2 aylığına buraya geldi ve yemeğini bile bilmeden geri döndü. İyi restoranların nerede olduğunu bulamıyor. 3 restorana gidiyorsa, ders çalışıyorsa, telefondaysa evde demektir. Kaybeden, bilgiyi kaybettiğin yer burası.