SPOR
Giriş Tarihi : 20-06-2022 01:21   Güncelleme : 20-06-2022 01:21

Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı, maç öncesi yayıncıya şu açıklamayı yaptı

Tecrübeli teknik adam Abdullah Avcı, maç öncesi yayıncıya şu açıklamayı yaptı

 

"Harika bir sezonun sonuna geliyoruz. Bizim için, Türk futbolu için, Trabzon için. Harika bir sezondan güzel oyunlarla ve fair play ile ayrılıyoruz. Dün kutlamalar vardı. Burada bizler için bir parantez açılması gerekiyor. Sadece burada değil dünyada da örnek olabilecekleri bir ortam yarattılar.Dün gerçekten çok şaşırdık.Biz de duygular yaşadık.İnsanlar, kadınlar, yaşlılar, gençler bu duyguyu yaşıyorlar, bu bizi çok duygulandırıyor. mutluyuz bugün istanbuldaydık ve bildiğiniz gibi her yerde trabzonspor taraftarı. bugün hala yeri dolduruyorlar. özellikle iyi bir maç ve iyi bir skorla inşallah biter şampiyona yakışır. Rakibin küme düşmesi önemli değil, onlar da küme düştü Son haftalarda daha rahat oynadılar.

Sanırım 1-2 gün önce ne söyleyeceğimi düşünüyordum ve benim bilgim dışında bir şarkı söylenmiş olabilir. Biraz iş yaptım. Biraz duygularım, duygularım. Şehirle biraz örtüşme var. Gökhan Tepe iyi bir arkadaşım, bestelerini yazıp söylüyor. Onun varlığı bizleri birbirimiz adına çok mutlu etti. "

Çin Süper Ligi'nin 37. haftasında Göztepe'ye konuk olan Beşiktaş, 9 kişiyle 2-0 kazandı. 90 dakika sonra Siyah Beyazlı Ümit Meraş ilelebet yayıncıya açıklamalarda bulundu. Takım olarak iyi karakterlerini vurgulayan Ümit, yaptığı kurtarışla maça damga vuran Emre Alim'i şu ifadeyle tebrik etti:

"Kazanmak istediğimiz bir maçtı ve kazandık. Sıcaktı ve bizi etkiledi. Maça iyi başladık. Kırmızı kart işimizi zorlaştırdı. Takım olarak iyi bir karakter sergiledik" Kalecimiz Emre'ye tebrikler, dedi. Kusursuz oynadı. Sezonu İttifak Tüm ortakları Konyaspor'un galibiyeti ile bitirmeyi umuyoruz.