GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-06-2022 14:29   Güncelleme : 22-06-2022 14:29

Hızlı, Güvenilir, Teknolojik Araç Kiralama Yapmanın Yolu Miniyol

Miniyol.com araç kiralama sektörünün en önemli sorunlarını bitirerek müşterilerine yeni bir araç kiralama deneyimi yaşatıyor.

Hızlı, Güvenilir, Teknolojik Araç Kiralama Yapmanın Yolu Miniyol

 

 

Miniyol.com araç kiralama sektörünün en önemli sorunlarını bitirerek müşterilerine yeni bir araç kiralama deneyimi yaşatıyor. Miniyol araç kiralama sektöründe yer alan güvenilir rent a car firmalarını bir araya getirdi ve Türkiye’nin en büyük araç kiralama pazarı olmayı başardı. Miniyol sayesinde tek bir yerde 60’ın üzerinde araç kiralama firmasına ve binlerce araca anında ulaşılabiliyor ve hızlı filtreleme özelliği sayesinde istenilen araç anında kiralanabiliyor.

Miniyol.com araç kiralama sektörünü tamamen değiştirecek teknolojik altyapısı ile araba kiralama süreçlerini kolaylaştırdı. Kolaylaşan araç kiralama süreçleri için miniyol.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Miniyol’un tedarikçileri arasında birçok yerel ve global araç kiralama şirketi bulunuyor. Kullanıcılar Miniyol’un telefon uygulaması ve internet sitesi üzerinden rent a car firmalarını ve araç modellerini karşılaştırabiliyor ve kendine uygun aracı, istediği lokasyondan kiralayabiliyorlar.

Miniyol Araç Kiralama Fiyatları

Miniyol, minimalizm kavramını ön planda tutarak hayata geçecek projelerle tedarikçilere yeni pazarlar sunuyor. Kolay araç kiralama yapmak isteyenlerin en çok tercih ettiği platform olan Miniyol’dan havalimanı araç kiralama, farklı lokasyanlardan araba kiralama işlemleri anında ve minimal bir şekilde gerçekleştirebiliyor. En uygun araç kiralama seçeneklerini karşılaştırarak tüm araç kiralama fiyatlarına tek bir ekrandan ulaşmanın yanında ülkemizin en çok tercih edilen havalimanlarında birçok avantajlı rent a car firmasını aracını görüntülemenize olanak tanıyor. Miniyol üzerinden İzmir Adnan Menderes Havalimanı araç kiralama, Dalaman Havalimanı araç kiralama, Antalya Havalimanı araç kiralama, Trabzon Havalimanı Araç Kiralama ve İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı araç kiralama işlemlerinizi anında yapabiliyorsunuz.

Farkı Ödeme Seçenekleri ve Kiralık Araç Fırsatları

Miniyol’un minimal projeleri arasında yer alan mini ödeme, araç kiralama ödeme yöntemlerinin geleneğini değiştiriyor. Mini ödeme sayesinde kart blokesi yaptırmadan araba kiralama yapabiliyorsunuz. Gerçekleştirdiğiniz her araç kiralamanızda koşulsuz şartsız %5 puan kazanıyor ve kazandığınız puanları bir sonraki araç kiralamalarınızda indirim olarak kullanabiliyorsunuz.

Ayrıca kiralık araçlarda büyük fırsatlara miniyol.com adresinden rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Kısa Zamanda Büyük İşler

Miniyol kurulduğu ilk yıl Great Place To Work sertifikası aldı. Miniyol, Great Place To Work tarafından verilen “Türkiye’nin En İyi İşverenler”  ve “Best Workplaces for Millennials” ödüllerini almayı başardı. Miniyol 60’ın üzerinde rent a car firması ve binlerce aracı anında listeleyen ve filtreleyen teknolojisi sayesinde gelenekselleşmiş araç kiralama deneyimlerine yeni bir bakış açısı kazandırdı.