SPOR
Giriş Tarihi : 25-06-2022 12:41   Güncelleme : 25-06-2022 12:41

İl Gençlik ve Spor Bürosu'nda antrenörlük yaptılar

İl Gençlik ve Spor Bürosu'nda antrenörlük yaptılar

 

Ardından bir hedef belirlemeye başladım ve ilerleyen süreçte hedeflerimi de ekledim.Hedefim olimpiyatlar dünya şampiyonu.Hedefimin %60'ına ulaştım. Avrupa, Balkan ve dünya şampiyonlukları kazandım.Şimdi olimpiyat şampiyonu olmaya çalışıyorum.Babam buna başlamama yardım etti.Spor yapmak ve yarışmak.Spor salonunu gitgide daha çok sevmeye başladım.Bir Türk genci olarak Ülkem adına onlarca kez şampiyonluk kazanmış bir şahsiyet olarak tüm gençlere ve çocuklarına sesleniyorum."

Son olarak Bulgaristan'ın Burgaz kentinde düzenlenen Dünya Şampiyonası'na katılarak bir şampiyon daha olmanın gururunu yaşayan İleda Yılmaz, 13 yıllık spor kariyerinde 38 Türkiye, 1 Avrupa ve 11 Balkan şampiyonu oldu. Kardeşi liderliğindeki dövüş sanatları tecrübesini ve başarılarını özetleyen Elida Yılmaz, "Dövüş sanatlarıyla 13 yıldır ilgileniyorum. Ailemin önderliğinde spora başladım ve ardından ailemiz birçok spora katıldı. Kardeşimle başladık ve onu takip etmek zorunda kaldık. katıldık. Dünya Şampiyonasında ultrabet dünya şampiyonu ve dünya üçüncüsü oldum. Avrupa ve Balkan Şampiyonalarına katıldım. Türk gençleri olarak bu spor için çok çalıştık. Sizi aramızda görmek istiyoruz. Şimdiki hedefimiz olimpiyat şampiyonu olmak. Günde saatlerce antrenman yaparak hazırlanıyoruz. Son olarak iki gün önce Bulgaristan Burgaz Dövüş Sanatları Dünya Şampiyonasına katıldım ve Avrupa üçüncülüğü ve Avrupa şampiyonluğunu kazandım. Yetiştirmeye ve başarımızı olimpiyatlara taşımaya devam ediyoruz.

Başakşehir Teknoloji Başkanı Erdinç Sözer, istediklerini elde ettikleri için mutlu olduklarını söyledi.

Toto Premier Lig'in 38. ve son haftasında Medipol Başakşehir, evinde Trabzonspor'u 3-1 mağlup etti. Başakşehir teknik direktörü Erdinç Sözer, maç sonrası düzenlediği basın toplantısında, "Sezonun dokuzuncu maçında Emre Hoca'nın başındayız. İki fikrimiz var. Başarılı olmak için Avrupa'ya gidin. Oyun felsefesi ve sistem.