SPOR
Giriş Tarihi : 26-06-2022 19:45   Güncelleme : 26-06-2022 19:45

İsmail Hakkı Köseali, 8. Kolordu Komutan Yardımcısı

İsmail Hakkı Köseali, 8. Kolordu Komutan Yardımcısı

Mehmet Akif Üstündağ, Türkiye Voleybol Federasyonu Başkanı Mehmet Akif Üstündağ, kapıcı ve çok sayıda vatandaş katıldı. Milli takım üst üste 3 istekada 25-15, 25-20 ve 25-20 ile 3-0 kazandı. Grup aşamasını birinci tamamlayan takım ve son grup aşamasına ev sahipliği yapacak ülke yarı finale kalmaya hak kazanacak.

CEV Avrupa Altın Ligi Dörtlü Finalinde ilk iki sırada yer alan takımlar FIVB Challenger Cup'a katılmaya hak kazanacak. FIVB Challenger Cup'ı kazanan takım, gelecek yılki FIVB Voleybol Uluslar Ligi'ne bilet alacak.

Gazi Galatasaray kaptanı Arda Turan ve eşi Aslehan Doğan Turan, Galatasaray TV'ye açıklama yaptı.

"Yıldızların Yıldızı" programından soru-cevap şeklinde gerçekleştirilen söyleşiler şöyle;

bir - ALI SAMİ YEN SPOR MERKEZİ ve oğullarınız NEF STADİ'nin zeminine yaklaştığında ne hissettiniz?

Çocukken gittiğim alan eski Ali Sami Yen'di... Yeni Ali Sami Yen, eski Ali Sami Yen'in devamı sanırım. Galatasaray taraftarı için Ali Sami Yen Stadı'nı unutmak mümkün değil. Tabii oğlumla sahada olmak da benim için çok özel bir anısı. Bu nedenle kariyerimdeki şampiyonluklar ve kupalar, çocuklarım stadı görmeleri ve çocuklarımın tecrübe edebilmeleri kadar önemli... Neyse ki çocuklarım bizim stadımızı gördüler. Karıma kalitebet senin önünde teşekkür etmek istiyorum. Çocuklarım galatasaray demeyi, cimbombom demeyi, o tarlaya gitmeyi öğrendi.

2- EŞİ ASLIHAN DOĞAN TURAN HAKKINDA…

Size söyleyeyim, karım ve ben bazen daha iyi olabilmemiz için fırsat doğduğunda birbirimizi eleştiririz. Tabii ki, açıkçası, karımın yaptıklarından gurur duyuyorum. Aslıhan'ın başardıklarıyla gurur duyuyorum. Yani bir insan tarafından izlenmek ve özellikle iki çocuk annesiyseniz bu meraka olumlu cevap verebilmek ve annenizin görevlerini aksatmadan bu şeyleri keyifli hale aldı.