SPOR
Giriş Tarihi : 26-06-2022 23:45   Güncelleme : 26-06-2022 23:45

Engel kalmayacak

Engel kalmayacak

Aksi takdirde, bu arada Rıdvan'ın Avrupalı ​​hayal gücü de sona erecektir. Milli takım oyuncusu sözleşmesini yenilemediği takdirde sürem sonunda Kartal'dan bedelsiz ayrılabilecek.

Riwan bekliyor

Avrupa'ya gitmekte ısrar eden Rıdvan, kulübün bonservis bedeli üzerinde anlaşmasını bekliyor. Milli takım arkadaşları Çağlar Söyüncü, Merih Demiral, Bright Intelligence Çelik ve Ozan Kabak şeklinde Avrupa'ya açılmak isteyen Rıdwan, müzakereleri bir an önce bitirmeyi hedefliyor.

İsmail, RIDVAN'ı kadrosunda istiyor

Ayrıca gelişmeleri yakından takip eden teknik direktör Valerian Ismail'in de Rıdvan Yılmaz'ı gelecek sezon kadrosunda görmek istediği bildiriliyor. Fransız teknik direktörün Rıdvan'ı çok sevdiği ve yönetime onun takımda kalması için bilgi verdiği bildirildi.

CEV Şampiyonlar Ligi'ni kazanan Vakıfbank'ın başarısında payı olan Isabelle Haak, Türkiye'den ayrılmadan önce Milliyet'e konuştu. Sarı ve Siyahlılar, Imoco Conegliano'dan betosfer Paola Egonu'yu kadrolarına eklediğinde Haak İtalya'ya gidiyordu.

2019'da Vakıfbank'a gelen takımın en golcü ismi Isabelle Haak, "İlk Şampiyonlar Ligi şampiyonluğumu burada kazandım. Mutluluğumu anlatamam. Elimden gelenin en iyisini yaptım Önemli gollerden birini elde ettiğim için de çok mutluyum. Bu takımla bu başarıyı elde edin. Bu şekilde büyük başarılar elde ettikten sonra bir sonraki hedefiniz yenilerini kazanmak ve kazanmaya devam etmektir. Umarım başarıyı sürdürmek için bu şekilde elinizden gelenin en iyisini yapmaya devam edin" dedi.

'Finale hazırlanmak için şansımız var'

22 yaşındaki Harker, Misli.com Sudan Ligi final serisinin Ljubljana finalindeki zaferlerinde büyük rol oynadığını söyledi. Genç pasör, "Şampiyonlar Ligi finalinden önce Fenerbahçe ile çok sıkıntılı bir final yaşadık ve bu bize çok yardımcı oldu. Bu zorlu maçlarda final için iyi bir sonuç alma şansımız var. Hazırlanın."