SPOR
Giriş Tarihi : 27-06-2022 02:52   Güncelleme : 27-06-2022 02:52

Berlin bordoya dönüyor

Berlin bordoya dönüyor

Resmi Alman dinlenme gününe denk gelen kutlama ziyafetine katılımın oldukça yüksek olduğu görülüyor. Sabahın erken saatlerinden beri Berlinli Trabzonsporlu taraftarlar akın akın akın ediyor. Festivaller için diğer Alman şehirlerinden bile insanlar vardı.

Organizasyonu devralan Berlin Trabzon Kültür ve Dayanışma Derneği Başkanı İsmail Kadayıfçı, beklenenden daha fazla ilgi gördüğü düşünülen kutlamayı gelecek yıl da tekrarlama kararı aldıklarını açıkladı. Kadaevchi konuşmasında birlikte üstesinden gelemeyecekleri hiçbir engel olmadığını vurguladı. Konuşmanın ardından İsmail Kadayıfçı, Başkonsolos Rıfkı Olgun Yücekök'e plaket takdim etti.

Trabzon marşı ve Karadeniz türkülerinin söylendiği şölen, kornolar eşliğinde geceye kadar devam etti.

Sivasspor ile Kayserispor arasında İstanbul'da Mustafa Kemal Atatürk Olimpiyat Stadı'nda bu akşam 20:45'te oynanacak Türkiye Kupası final maçı için iki takımın güvenilir bahis siteleri taraftarları İstanbul'a akın etti. Sivasspor'dan Faruk Işık, yavrusu "Zeytin" ile yarışmaya katıldı. Işık, köpeğine de özel diktiği Sivasspor sweatshirt'ünü giydirdi. Yavru köpeğin sempatik hareketleri, oyun öncesinde keyifli görüntüler ortaya çıkarıyor. İşletme Önce kuzularını kendi yaptığı forma ile maça götürdüğünü söyledi.

"Umarız bir dostluk maçı olur"

Sivasspor taraftarlarından Faruk Işık, "Sivasspor finalde ve Kayserispor ile hazırlık maçı yapmak istiyoruz ki kupayı kim hak ediyorsa o kazansın elbette Sivass'ın daha çok kazanmasını istiyoruz. Köpeğimiz buraya bir yerden geldi. 15 saatlik yolculuk Adı Zeytin ve annesi onu boğdu ve yarasını aldı biz iyileştirdik biraz ağrıyor ama umarım kendini toparlamaya çalışır.