SPOR
Giriş Tarihi : 27-06-2022 13:52   Güncelleme : 27-06-2022 13:52

Dünya Şampiyonası'nda oynayamadığımız için üzgünüz

Dünya Şampiyonası'nda oynayamadığımız için üzgünüz

 

Tabii ki hedef, elemeleri geçmek için zinde ve sağlıklı olmak. önce Avrupa Şampiyonası'na sonra da podyuma çıkın.Türk milli takımının amacı hiçbir organizasyonu kaçırmadan ülkemizi temsil etmektir.Uzun zamandır podyuma çıkamadık. Özlediklerimizi telafi etmek istiyoruz, Türkiye'yi yeni takımı ve genç nesli ile podyuma ve şampiyonluğa taşımak için kaçırdığımız ve hak edilmesi gereken her şey."

Uzun: "İyi işler almak istiyoruz"

Sevgi Uzun, geçen yıl Avrupa Şampiyonası'nı istedikleri gibi bitiremediklerini belirterek, "Geçen yıl istediğimiz Avrupa Şampiyonası'nı alamadık. İstediğimiz seviyeye gelemedik. İyi bir kimya istiyoruz ve iyi bir kimyaya sahip olmak istiyoruz. Gelecek yıl iyi sonuçlar alıyoruz. Hedeflerimiz büyük. Genç bir ekiple bunu yaşıyoruz ama bize katılan arkadaşlarımız olacak. İstediklerimizi sahaya yansıtırsak başarılı olabileceğimizi düşünüyorum."

Onar: 'Kadınlar her şeyi yapabilecek kadar güçlüdür'

Alperi Onar şu cümleyi kuruyor:

"Hedefimiz her zaman podyumda olmak. Umarım gelecek yıl Avrupa Şampiyonası'nda bunu başarabiliriz. Bayanlar betosfer cesaret edip istediklerini yapmalı. Bayanlar dünyanın her yerinde her şeyi yapabilir. Bir şeyler. Umarım hepimiz genç kızlara örnek olsun. İyi ki böyle hedefleri ve idealleri var."

Oyun endüstrisindeki en başarılı oyunlardan biri olan God of War, çok kısa sürede PC'de çıkış yaptı ve büyük bir etki yarattı. Oyunlarını yalnızca PlayStation için özel olarak sergileyen Sony, bu politikadan kademeli olarak vazgeçildiğinin sinyallerini verdi. Şu ana kadar PC'de PlayStation'a özel pek çok oyun çıkmamış olsa da bu oyunlar ve ötesi için önemli bir açıklama geldi.

Şimdiye kadar birçok söylenti, PlayStation'a özel daha fazla oyunun PC'ye geleceğini söyledi. Ancak bu sefer resmi onay PlayStation CEO'su Jim Ryan'dan geliyor.