SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2022 02:54   Güncelleme : 28-06-2022 02:54

GEDSON bize çok yardımcı olabilir

GEDSON bize çok yardımcı olabilir

 

Babel, Gedson Fernandez'in çok iyi bir futbolcu olduğunu ve kendisiyle iyi bir ilişkisi olduğunu belirterek, "Gedson Fernandez takıma katkı sağlayabilirdi. Çok iyi bir insan, çok önemli bir özellik. Katkı sağlayabilecek kaliteli bir oyuncu. hangi takıma giderse gitsin. Bu dönem bize gelirse çok destekleyici olur."

"Galatasaray'da oynamaya devam etmek istiyorum"

İstanbul'da ailesiyle çok mutlu olduğunu söyleyen Babel, "Galatasaray'da oynamaya devam etmeyi düşünüyorum. Henüz bilmiyoruz. Yeni yönetim benimle tartışmaya matadorbet bile gelmedi. Bilemediğim bir durum var ama İstanbul'u seviyorum, büyük bir kulüpte oynamayı seviyorum ve tekrar ediyorum, bana kalsa doğal olarak oynamak isterdim" dedi.

"Maaşımdan bahsetmek saygıdır, hoş değil"

Tecrübeli futbolcu maaşıyla ilgili de bir açıklama yaparak şunları söyledi:

"Benim geldiğim yerde birinin maaşı hakkında konuşmak iyi değil, saygısızlık. Aramızda bile olsa oyunculara ne kadar maaş aldığımızı sormuyoruz, kabalık. Teknik açıdan böyle olması gerektiğini düşünüyorum. kontratımı değil, sahadaki performansım, bence yukardan anlatılmalı. o kontratı kazandım ve hak ettiğimi aldım. bunda benim suçum değil, kulüple benim aramda."

"2-3 yıl daha futbol oynayabilirim"

Yurtdışından gelen davetleri kabul etmeye hazır olduğunu söyleyen Babel, "Akrabalarım İstanbul'da ve ben burada kalmak istiyorum. Ama düşünebileceğim teklifler olursa riske atmaya hazırım. Sanırım hala öyleyim. 2-3 yıl daha oynamak için. İstanbul'da mutluyum ve burada kalmak istiyorum" dedi.

Adının Hull City ve MLB takımıyla bağlantılı olmasıyla ilgili olarak Hollandalı, "Konuyla ilgili hiçbir bilgim yok ve yorum yapamam" dedi.