SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2022 12:54   Güncelleme : 28-06-2022 12:54

Bu dileği gerçekleştirmenin mutluluğu tarif edilemez

Bu dileği gerçekleştirmenin mutluluğu tarif edilemez

 

Yıllarca kupanın resmen kaldırılmasını bekleyen milyonlarca insanın beklentilerinin, bize verdikleri desteğin ve Trabzonspor'un hiç bırakmadığı sevginin Türkiye'de yarattığı mutluluğu kıyaslamak ne kadar doğru bilemiyorum. aradan yıllar geçse de evlendiğin gün Veya çocuğunun doğduğu gün, hepsi içindedir. Onlar seninle ve ailenle ilgili. Milyonlarca insanı basitçe mutlu etme yeteneği adlandırılamaz, ölçülemez ve ölçülemez. Değeri yok.

"Bazı insanlar çok kıskanç!"

Bütün dünya kutlamayı konuşuyor... Porto taraftarı bile Trabzonspor'u örnek alıyor. Kutlamanın bu kadar gürültülü olmasını bekliyor muydunuz?

Tutkusu asla ölmeyen çok çeşitli bir hayran kitlemiz var. Trabzonspor taraftarının takıma olan sevgisine ve aralarındaki bağa dair hiçbir örnek yok. Dünyada başka hiçbir takım hafta sonu 120.000 kişiyi 1.200 kilometre arayla 2 farklı şehirdeki stadyumlara iki günde taşıyamaz. Sadece 2 gün değil, hata yapacaklar. 20 saat içinde oldu. Şenlikler Cumartesi günü saat 20:00'de, Olimpiyat Oyunları ise Pazar günü saat 16:00'da başlıyor. Altay'ı nerede oynarsak oynayalım o stat taşar. İster Şanlıurfa'da parisbahis ister İzmir'de... Bunun yanında Trabzonspor'daki Antalya maçından sonra iki ayrı meydan ve sokakta 700 binden fazla kişi vardı. Büyük bir coşku ve olgunlukla kutlanır. Hiçbir zaman aşırılıkçı olmadı ve dünya çapında yankı uyandırdı. Trabzonspor'un kısa videolarının dünya çapında 1,5 milyardan fazla izlendiği söylendi. Sadece Avrupa medyasından değil, yurtdışındaki birçok kulüp başkanından da tebrikler. Başka takımlar yapsaydı, ben bile kıskanırdım, hatta kıskanırdım. Bazı insanların çok kıskanç olduğunu görüyorum!