SPOR
Giriş Tarihi : 28-06-2022 19:55   Güncelleme : 28-06-2022 19:55

Atınç Nukan, Halil Akbunar, İrfan Can Eğribayat

Atınç Nukan, Halil Akbunar, İrfan Can Eğribayat

 

Berkan Komutanlığı, David Tijanic ve Di Santo'yu da tavsiye edilen fiyatlarla satacak.

Beşiktaş Başkanı Ahmed Nurçebi, Vodafone Park'ta basın toplantısı düzenliyor. Ahmet Nur Çebi'nin açıklamasını canlı yayınlıyoruz.

Beşiktaş Başkanı Ahmed Nurchebi'nin açıklaması şöyle:

Resmi olarak bir sonraki seçime aday olmak için başvurdum. Biz geldiğimizde Beşiktaş'ta durum ortadaydı. 6 aydır maaş ödenmiyor, tüm gelirler dağıtılıyor. Tekneyi kısa sürede yüzdürmek için elimizden geleni yaptık.

Önümüzdeki günlerde mali ve idari bir konferans düzenlenecek. Aslında Beşiktaşlıların bu kurullardaki kararları başarılı olup olmadığımızı gösterecek. Seçimde Tulipbet daha fazla aday olursa, bunu çok isterim. Çok fazla değer veriyorum. Beşiktaş'ı yönetmeye talip olanlara saygı ve içtenlikle teşekkür etmek görevimizdir. Bir adayımız daha var. Bir aday daha var ve bu arkadaşa sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum. Seçim için 2 adayımız olacak gibi görünüyor. Seçim için 2 adayımız olacak gibi görünüyor. Geldiğimizde 2,5 milyar borcumuz vardı, şimdi 3,3 milyar borcumuz var. Tabii ki, bu hoş olmayan bir durum. Geçmişte döviz kurlarındaki farklılıktan dolayı 1,2 milyar ödediğimizi vurgulamak gerekir. En azından borç artmadı. İşte neşe burada. Beşiktaş'ın cari borcu 4,3 milyar lira.

Bacal, "Öncelikle bu süreçte uykusuz bir gece geçirdiğim, oyuncularımın gereken özeni gösterdiği, arkadaşlarını yalnız bırakmadıkları ve sakatlıklarına rağmen sadık kaldıkları için takımıma teşekkür ediyorum. Taktik disipline çok teşekkür ederim." hayranlarımıza. Öncelikle Denizlis spor camiasına Türk futbolu ile ilgilenenleri dinlemek isterlerse seslenmek isterim. 23 Ocak'tan beri görevdeyim ve bugün 18 Mayıs ve birlikte Denizlis Spor'un bir yere varmasına engel olduk.