SPOR
Giriş Tarihi : 29-06-2022 14:56   Güncelleme : 29-06-2022 14:56

Yönetimine teşekkür ediyoruz

Yönetimine teşekkür ediyoruz

 

STSO olarak İstanbul'da yapılacak müsabakalar süresince gerekli desteği sağlayacağız. rekabet, şehrimizi ilgilendiren her konuda olduğu gibi."

"PASSOLIG kartını 2 bin hayrana dolduracağız"

Türkiye Kupası finalinin önemine değinen Başkan Mustafa Eiken, "İnşallah 26 Mayıs'ta İstanbul'da oynanacak maçta dostluk galip gelir. Birlik içinde bir centilmenlik maçı olacak. kazanan Sivasspor vesilesiyle Mecnun Başkanımızı, yönetimimizi, oyuncularımızı ve tüm takımı tebrik ediyorum.Bu büyük bir başarıydı ve bizleri gururlandırdılar.Belediye Başkanımız Hilmi Alim taraftarlarımızı maça götüreceklerini söyledi. Bugün hepimiz şehrimizde Passolig kartlı ve vizeli 2000 taraftarımıza bilet aldık, 2 bin taraftarımızın biletleri passolig kartlarına yüklendi ve sosyal medya platformlarından Ticaret Odası hesaplarımıza müracaat edecekler."

"Kupa Sivas'a gelecek"

Başkan Elkem, İstanbul'da yaşayan yüz binlerce Sivaslının sorumlu olduğunu belirterek, şunları kaydetti:

"Bu anlamda Sivas ve İstanbul'daki derneklerimizi ve STK'larımızı takımımıza birlikte destek olmaya çağırıyorum. Bu konuda yükü kulübümüze bırakmayalım Majin, cratossporting hep birlikte bu sefer mücadele edelim eminim ki tüm STK'larımız ve İstanbul'daki dernekler gerekli desteği verecek, stadı dolduracak, kupayı Sivas'a getireceğiz."

Dün seçim öncesi sarı ve kırmızı önemli bir dönüm noktasını geride bıraktı. Başkan adayları Dursun Özbek ve Eşref Hamamcıoğlu listelerini Konsey Başkanı'na sundu. Stadyuma listeyi sunmak için ilk gelen Hamam Jooğlu, "Galatasaray'ın çatıya değil temele ihtiyacı var. O temeli sallamaya çalışanlar en iyi dersi meclis üyelerine verecek. Yolumuz açık. , rotamız belli.Sıralama için kimseyle çalışmaya öncelik vermiyoruz.Yine de bugün Galatasaray'ın birleşme günü olduğunu düşünüyorum.Dursun Özbek ve ittifak ortağı Metin Öztürk ve arkadaşlarının başarılı olmasını diliyorum.Bir yandan , seçimi kazanacağından emin olmayan bir aday.