GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-07-2022 15:06   Güncelleme : 04-07-2022 15:06

Sanal Numara Satın Al

Sanal numara uygulaması son yıllarda birçok web sayfasında ve mobil uygulama üzerinde kullanılan yöntemlerden birisidir.

Sanal Numara Satın Al

 

Sanal numara uygulaması son yıllarda birçok web sayfasında ve mobil uygulama üzerinde kullanılan yöntemlerden birisidir. Bir üyelik gerçekleştireceğiniz zaman kendinize ya da aile fertlerine ait mobil numaraları kullanmak istemediğinizde sanal numara satın alarak üyelik kodlarının bu numaralar üzerinden tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Bunun İçin Sms Onaycın sitesini tercih edebilirsiniz. Bu platform Sayesinde tüm ülkelerde aktif olarak anlık SMS alma desteğinden faydalanabilirsiniz.

Eğer bir Web sayfasına üye olmak istiyorsanız ya da mobil bir uygulamayı kullanabilmeniz için sizlerden SMS onay kodu talebinde bulunuluyor ise bu aşamada aktif olarak kullanmış olduğunuz telefon numaralarını güvenliğiniz açısından tercih etmiyor olmanız en doğru adımlardan birisi olacaktır. Sms Onaycın sanal numara desteği ile bir kereye mahsus olarak kullanılacak bir sanal numara satın alabilir ve üyelik aşamasında sizlerden telefon numarası istendiğinde bu telefon numarasını paylaşarak SMS Onay kodunu sistem üzerinden alabilirsiniz.

SMS Onay Kodu Nedir

Sosyal medya platformları, bazı mobil uygulamalar ve birçok web sayfası üyelik ve sisteme giriş sürecinde SMS onay kodu talep etmektedir. Bu aşamada sizlerden bir cep telefonu numarası istenmekte ve bu numaraya gönderilen bir SMS onay kodunun ardından üyelik ve giriş işlemleriniz tamamlanmaktadır. Ancak birçok yetişkin için SMS onay kodu alırken aktif olarak kullanılan cep telefonu hatlarını kullanmak güvensiz bir adım olarak değerlendirilmektedir. Bu aşamada tek kullanımlık sanal numara desteği tercih edilmektedir.