SPOR
Giriş Tarihi : 03-07-2022 16:14   Güncelleme : 03-07-2022 16:14

Yeni Call of Duty telefonum tropikal bir ortamda olacak

Yeni Call of Duty telefonum tropikal bir ortamda olacak

Geliştirici Call of Duty Mobile, yeni sezonum için tropikal bir temaya sahip olduğunu onayladı. Tropik bir harita, içerik, silah tılsımları, silah kozmetikleri, dört mevsim atmosfer ortamı açısından her şeyin tropikal temaya uygun olacağı anlamına geliyor. My Phase 5 hazır ve yakında oyuna eklenmesi planlanıyor.

"Call of Duty Mobile Games 4: Wild Dogs"da bir önceki seriden Roach ve Farah gibi tanıdık yüzler ortaya çıktı ve bu sefer oyuna eski bir harita eklenecek. Yaklaşan yeni sezon "Tropical Horizons" olarak adlandırılıyor ve seriden eski haritaları getiriyor, ancak mobil sürüm için yeni olan, düşmanların birbirlerini öldürmek için ormanda seyahat edecekleri.

Call of Duty: Black Ops Cold War'dan öğrendiğimiz Apocalypse, Sürem 5 Tropical Vision ile Call of Duty mobil haritasına eklenecek. Zamanla oyuna renderbet yeni bir mod giriyor. "Guns Blazing Encore" olarak adlandırılan bu yeni oyun modu, oyuncuların öfke ölçerlerini doldururken çift ölüm makineleri kazanmalarını sağlayacak ve burada sağlıkları artırılmış süper bir askere dönüşebilecekler. Sıradan bir askeri öldürmek için 1 puan, bir süper askeri öldürmek için 3 puan ve oyunda 30 puana ulaşan oyuncu kazanır.

Galatasaray'da 30 Nisan'da yapılması planlanan cumhurbaşkanlığı seçimi 11 Haziran'a ertelendi. Metin Karabaş, seçim öncesi Eşref Hamamcıoğlu ve Dursun Özbek'in cumhurbaşkanlığı kampanyası hakkında bir güncelleme yaptı. Tivibu Spor'da konuşan Spor Kral gazetesi muhabiri, cumhurbaşkanlığı seçimi sonrası alınacak kararları da ele aldı.