SPOR
Giriş Tarihi : 04-07-2022 15:17   Güncelleme : 06-07-2022 15:17

Patron Şampiyon adayı Çimen

Patron Şampiyon adayı Çimen

"Değerli Beşiktaş taraftarı. Sportif direktörümüzün adı Ben Manga, seçim sürecinde kendisiyle görüştük ve şartlarımızı bildirdik, prensipte anlaştık ve hatta şimdiden bir başarı mesajı ile bize destek olun. seçim" dedi.

Fuat Çimen sözlerine şöyle devam ediyor:

"Bizim şartlarımız var efendim. Başkan isterse Ben Manga ile görüşebilir ve şartları anlayabilir. Potansiyel fahiş rakamlar karşısında Beşiktaş'ın çıkarlarını korumak adına orijinal takas öncesi şartlarını paylaştık. , Sayın Başkan BJK, Ben Manga bunları bize daha önce iletti, Ahmet Nur Çebi'ye ileteceğim.”

Öte yandan Jimen, şu sözlerle başka bir anlaşmayı duyurdu:

"Gizlilik anlaşması, bir politika anlaşmasına vardık, bir dizi vitrinde dijital varlıkların ihracından bahsettim, bunun için 135 milyon dolar olması bekleniyor ve bunun için sadece benimle bir gizlilik anlaşması imzaladım. Diğer taraf, diğer tarafın talebi üzerine yapılır.Bu Gizlilik Sözleşmesini yorumlama yetkisi Gizlilik Sözleşmesini talep eden şirkete aittir.Bunu yorumlama yetkim yok.Bağlayıcı cezai tazminat maddesi nedeniyle açıklama yapamam. Ancak bu haftanın başında ve bugün seçim sonuçları ilgili renderbet firmalara iletildi, kulüple bağlantı kurmaları yönündeki ısrarımız bağlamında başkanın adı ve kulüp yazışmalarının detayları kendileriyle paylaşıldı. eskisi gibi.

Roland Garros Gençler Şampiyonası'ndaki çiftler maçında Togan Tocac ve İsviçreli ortağı Dylan Dietrich, maçın iki puan değişimiyle çeyrek finale yükseldi. 1 saat 23 dakika süren bir savaşta final grubuna 2-6 numaralı 5 numaralı seribaşı Jakub Mensik/Olaf Pieczkowski kaybetti. Karar setinde eşitlik bozmayı 10-8 kazanan Tokac/Dietrich kombinasyonu çeyrek finale yükseldi. Tokaç/Dietrich ikilisi, yarın saat 12.00'de başlayacak olan programın 4. maçında Perulu ikili Gonzalo Bueno/Ignacio Buse'nin çeyrek finali ikinci bitirmesiyle oynayacak.