SPOR
Giriş Tarihi : 04-07-2022 23:18   Güncelleme : 04-07-2022 23:18

A takımında forma giyen Rezan Özdemir, bu sefer U19'lara daha fazla destek verdi

A takımında forma giyen Rezan Özdemir, bu sefer U19'lara daha fazla destek verdi

"Liderler her zaman haklı değildir"

Yöneticilere nasıl destek oldunuz ve şu ana kadar kimlerle çalıştınız?

"Servet Destek, Fikret Orman, Ahmet Nur Çebi, Mehmet Sepil ilk aklıma gelen isimler... Yöneticiler liderdir ve en iyisini bildiklerini düşünürler. Ama bu bir ekip işi, yani bir yönetim kurulu var. Takım ruhunu daha da güçlendirmek istiyoruz.Liderler yalnızdır, algıları her zaman doğru değildir, ekip çalışmasında en yüksek performansı elde etmek için bizim gibi profesyonellere ihtiyaçları vardır.Bir lider ne düşünürse, bir ajans da öyle düşünür. önce onlardan sonra sistem ve pahalı değil."

Genç futbolcularla çevrili Ve Özdemir, topladığı bir

"Şampiyona %100 koyduk"

Geçen yılın şampiyonu hakkında neler söylemek istersiniz?

"Geçen yıl Şampiyonluğa %100 koyduk. Bana bu konuda yer verdiler, bir program verdiler, ihtiyacım olan desteği verdiler, oyuncular madridbet çok hevesliydi. Kendilerine çok inandılar ve sonunda Biz başardık mesela sakatlıklar var ve kenarda oturacak bir oyuncuya ihtiyacımız var, onları değersizleştiriyorsunuz, onları bir kenara atıyorsunuz ama şimdi bizim devreye girip oyuncuyu tekrar değerli olduğuna ikna etmemiz ve yerine koymamız gerekiyor. Takımı geri getirdi."

"A takımının tüm gençleri Avrupa'ya hazır"

Altyapıda ve A takımda Ersin, Rıdvan, Serdar ve Emirhan ile çalışıyorsunuz. Bu isimler hakkında ne düşünüyorsunuz, Avrupa'ya gitmeye hazırlar mı?

"Altyapıdan A Takımı'na geçişte onlara çok ihtiyaçları vardı ve bire bir çok çalıştık. İlk tanıştığım zamanı hatırlıyorum ve aslında çocukların enzimleri, zekası ve kültürü buna uyuyor. Onlara fayda sağlayacaklarıma inancım tam...